Nevada Restaurant Gıda Hizmetleri San Ve Tic. Aş.

"Hatay Mutfağı Ve Kebaptan Anlayan Aşçıbaşı Aranmaktadır." ilanına ait detaylar

Hatay Mutfağı Ve Kebaptan Anlayan Aşçıbaşı Aranmaktadır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 46 görüntüleme Bay  İlan No : 3524

İş Detayları

Levent'te faaliyet gösteren restaurantımızda görevlendirilmek üzere; Hatay mutfağı ve Kebap konusunda tecrübeli Aşçıbaşı aranmaktadır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Dünyanın en büyüğü…

STEAKHOUSE & BARBEKÜ

Başakşehir’de 6 bin 500 metrekarelik alana kurulan Ercan Steakhouse dünyanın en büyük et restoranı ünvanını elinde bulunduruyor . Ayrıca restoranımızda, özel olarak biberonla beslenen Japon Koi balıkları, bayan müşteriler için Türkiye’de ilk defa uygulanan bayan vale hizmeti, barbekü için özel olarak tasarlanan localarıyla, kendi ürettiğimiz ve satışa çıkarttığımız birçok özel ürün ile hizmetinizdeyiz.

Düğün, nişan yemekleri için Nevada’nın ikinci ve üçüncü katlarında 800 ve 1200 kişilik konferans salonlarımızda toplu olarak hizmet vermekteyiz.

Ercan’da her yiyecek tüm detaylarına dikkat edilerek hazırlanıyor. Özenle seçilerek 28 gün boyunca dry aged yöntemiyle dinlendirilen etlerimiz damaklarınıza lezzet patlaması yaşatacak.

Sizin için her detayı düşündük…

SİZİN İÇİN TASARLANDI

Yemekten sonra restoranımızda vakit geçirmeniz için her misafirimize yemekten sonra özel sunumu ile semaver ikram ediyoruz. Siz yemek yerken çocuklarımız oyun parkımızda eğitimli personelimiz gözetmenliğinde oyun oynayabilir. Türkiye’de bir ilk olan restoranımızın içindeki hediyelik eşya mağazamızdan ilginç ürünleri inceleyebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca şarküteri reyonumuzdan şeflerimizin özel tarifleri ile hazırlanmış et ve şarküteri ürünlerini satın alabilirsiniz.

Grup olarak geldiğinizde toplantı odamızdan faydalanabilir, özel localarımızda etinizi istediğiniz gibi kendi barbekünüzde pişirebilirsiniz.

 

Copyright © 2018 isinibul.com