Metro Turizm A.Ş.

"Servis Memuru (Host- Hostes)" ilanına ait detaylar

Servis Memuru (Host- Hostes) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 678 görüntüleme 18-40 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 892

İş Detayları

Şehirlerarası otobüslerimizde çalışmak isteyen

18 - 30 yaş arası

Bay - Bayan

Servis Memuru Host - Hostes alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Türkiye’nin ulaşım sektöründe lider şirketi, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından en büyük kara yolu taşıma şirketi konumunda olan Metro Turizm’in filosunda 495’i kendi öz malı olmak üzere toplamda 1221 otobüs bulunmaktadır.

Genç araç filosunu sahip olup, yaş ortalaması 3’tür. Bağlı bulunduğu Metro Holding’in güçlü sermayesi ve etkin organizasyon yapısının yanı sıra Metro Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan 79 ilde toplam 1.000’den fazla aktif acentesiyle yurt içi ve yurt dışı bilet satış ağıyla rakipleri karşısında önemli bir üstünlüğe sahiptir. Günde ortalama 1400 sefer gerçekleştirip, yılda ortalama 19.000.000 yolcu taşımaktadır. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuları şehir içi ulaşımlarını sağlamaktadır.

2013’de 21 milyon düzeyinde olan Şirket’in toplam yolcu sayısı, 2014’te 23 milyonun üzerine ulaşmıştır. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu taşımacılığında cazip alternatiflerin oluştuğu bir dönemde Metro Turizm’in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi, Şirket’in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir. Sektöründe yıllardır lider olan Metro Turizm hizmet kalitesinden ödün vermeden her yıl milyonlarca yolcu taşımaya devam edecektir.

Metro Turizm A.Ş.

Benzer İş İlanları
Mutfak Ve Temizlik Elemanı -İmalata Vasıfsızlar  İstanbul (Avr) / Esenyurt Yemekhanemizin Gece Vardiyasına Tecrübeli Bay Aşı Ve Yardımcısı Src Belgeli Şoförler Ve Bay Bulaşıkçı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar İstanbul Avrupa Yakasındaki Aydınlatma Camlarının Kesme- Taşlama- Rodaj Delme- Kumlama Ve Renklendirme İşlerini Yapan Firmamıza Çalışma Arkadaşları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Acele Silivri- Selimpaşa- Ortaköy'deki Terlik Fabrikamızda Çalışacak; Vasıflı - Vasıfsız Bay Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Silivri Bilgisayar Kullanabilen Kadın Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır  Ankara / Gölbaşı Yetiştirilmek Üzere Bayan Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Vasıflı - Vasıfsız Elemanlar - Akdağlar İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize, Vardiyalı Çalışmaya Uygun, Vasıflı- Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Ücret Dolgundur. (Yatılı- Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Hediyelik Eşya Üretimi Yapan Firmamıza; (Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere) Punto Elemanı (Bayan) Kaplamacı (Tecrübeli- Bay) Fırınlamacı (Tecrübeli- Bay) Cilacı (Tecrübeli- Bay) Maaş+ Sgk+ Yemek (Bereç- Gaziosmanpaşa)  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Regal Duvar Saati; Üretimde Çalışacak Elemanlar Alınacaktır. (Sgk+ Yemek+ Yol) İkitelli  İstanbul (Avr) / Başakşehir Ahşap Şekillendirme Ve Hobi İşlerinden Anlayan; Deneyimli- Deneyimsiz Bay Bayan (Emekli Olabilir.) (Sefaköy)  İstanbul (Avr) / Fatih

Copyright © 2018 isinibul.com