Ata Tekstil Akse. İth. İhr. Ve Paz. Ltd. Şti

"Depo Ve Sevkiyat Elemanı;" ilanına ait detaylar

Depo Ve Sevkiyat Elemanı; Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 657 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 946

İş Detayları

DEPO  ve SEVKİYAT ELEMANI;
FABRİKA depomuza; Yükleme listelerine göre
ÜRÜNLERİ sevkiyata hazırlayacak;
PAKETLEME yapacak, Depo içerisindeki ürün hareketlerini gerçekleştirecek
DEPO düzenini sağlayacak
DİSİPLİNLİ, verilen görevleri sorunsuz yerine getirecek
B sınıfı ehliyetli,
ARAÇ kullanma tecrübesi olan,
TAKIM çalışmasına uyumlu,
SİGARA kullanmayan, Lise mezunu,
İKİTELLİ ve civarında oturan,
ASKERLİK  görevini tamamlamış. 
hayrettin@ataimalat.com

Şirket tanımı

Sayın Müşterilerimiz;
2000 yılında kurulan firmamız sektöre tekstil aksesuarları ithalatıyla başlamıştır. Zaman içinde ATA İTHALAT olarak isim yapmıştır. Halen Uzakdoğudan ithalat yapmaktayız. Ancak 2009 yılında satışımızın %100 ü ithal ettiğimiz ürünlerden oluşurken; 2013 Temmuz ayı itibariyle toplam satışının %9 u ithal ettiğimiz ürünlerden oluşmaktadır.

2009 yılının Kasım ayında firmamız uzakdoğudan ithal ettiği klikıtların Türkiye´de üretimine başlamıştır. Firmamız daha sonra kot düğmesi ve perçin üretimi yapan bir firmayı bünyesine katarak makine parkurunu geliştirmiştir. 2013 temmuz itibariyle satışımızın yüzde 80 lik kısmı fabrikamızda ürettiğimiz mallardan oluşmaktadır.

Çin´den ortalama yaptığımız yıllık 5 milyon usd´lik ithalatın, imalat olarak Türkiye´ye kazandırılmasının gururunu yaşıyoruz. Ayrıca yeni yeni başlayan ihracatıyla Türk çıtçıtlarının dünyada kullanılması için çaba sarf etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyacını çok kısa terminlerle ve tüm sağlık koşullarına uygun olarak temin ediyoruz.

Şu an fabrikamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 2100 m2 alanda faaliyet göstermektedir. Aylık 120 ton hammadde işleme kapasitesine sahiptir. Mağazamız Merter Zafer caddesinde 2000´e yakın yerli üretim mallarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız 2013 temmuz ayı itibariyle prinç ürünlerle birlikte aynı zamanda ayakkabı sektörü için sac malzemeden üretim yapmaya başlamıştır.

Firmamız ayrıca Türkiye’nin en fazla makine parkuruna sahip Ordu Fatsa ilçesinde bulunan kopanaki dantel fabrikasını bünyesine katmıştır.

Hedefimiz hali hazırda Türkiye´de üretilmeyen uzakdoğudan gelen prinç malları üreterek ülke ekonomisine fayda sağlamaktadır.

Hayırlı çalışmalar diler; ticaretimizin gün geçtikçe kuvvetlenip büyümesini dileriz.

 

, çıtçıt, klikıt, kanca, , tekstil malzemesiDüğmepantolon düğmesi

Hakkımızda

ATA TEKSTİL AKSE. İTH. İHR. VE PAZ. LTD. ŞTİ

Copyright © 2018 isinibul.com