Yılpa Tekstil

"Erkek Gömleğinde Çalışacak Makinacılar" ilanına ait detaylar

Erkek Gömleğinde Çalışacak Makinacılar Tam Gün

Son 9 gün İstanbul (Avr) 148 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 3900

İş Detayları

Bahçelievler Yenibosna da faaliyet gösteren firmamıza; Erkek Gömleği imalatında çalışacak Makinacılar alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Kalıp çalışması, ince detaylar, malzeme kalitesi ve sektördeki lider marka olmaya devam eden "En iyi kalitede gömlek üretme" felsefesinin ışığında kullanılan son teknoloji.
Gömlek işletmemiz 1989 yılında İstanbul Bahçelievler'de seçkin ve yenilikçi duruşumuzu kaybetmeden Paşahan Ailesi olarak 40 kişi ile başladı…
Alanındaki uzman kadromuzla kaliteden ödün vermeden, kaliteden ve tasarımdan taviz vermeden ilerlemeyi, her adımda teknolojiden sonra koşmayı ve sayılardan ziyade yüksek kaliteyi temel almayı amaçlayan bir maceradır.
1997 yılında 400 m2'lik üretim alanımızı 800 m2'ye yükselttikten sonra, dünyada “ekonomik kriz” günlerinde ve ülkemizde zararsız ve daha da güçlendik.
YILPA'nın “tekstil sektöründe kaliteli gömlek üreticisi” denince akla ilk gelen firmalardan biri olması ve önde gelen markaların koleksiyonları için bizi tercih etmelerinin nedeni bu olmalı.
YILPA olarak yenilikçi, ilk önceliği ve teknolojiyi takip ederek, kendimizi usta olarak düşünmedik ve yurtdışında düzenlenen tekstil fuarlarına katılıyoruz.
En değerli yatırımlarımız olduğu için bu hikayenin kahramanları olan 120 çalışanımızla en son eğitimlerle tanışıyoruz. Sektörde güncel olmanın yarattığı farkı biliyoruz.
YILPA olarak 2006 yılında PAŞAHAN olarak açtığımız mağazamıza yeni zincirler eklemeye çalışıyoruz ve ekibimizle birlikte büyüyoruz. Değerlerimizi düşürmeden ve sektörümüzde ilk sırayı hedeflemeden ilerlemeye devam edeceğiz.
Teknolojiye yaptığımız yatırımla, ihracatın başlangıcına geldiğimiz noktada, bakımını yaptığımız müşterilerimiz için stoklarımızda 600.000 metre kumaşa sahip olduğumuz ve bu sayede hızlı hizmet verebileceğimiz nokta bize açık ve emin bir şekilde;
“Kalite Gömlek bizim işimiz”. 
“Ve bu işi çok seviyoruz”.

Yılpa Tekstil

Copyright © 2018 isinibul.com