Panel Kabin Elek Sistemleri San Ve Tic Ltd Şti

"Kaynakçılar (Elektrik Pano)" ilanına ait detaylar

Kaynakçılar (Elektrik Pano) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 591 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 848

İş Detayları

ELEKTRİK Pano İmalatına Kaynakçılar Esenyurt

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Panel Kabin Elektrik Sistemleri Firması olarak üretim merkezimiz ve ofis binamız Esenyurt Alkop Sanayi Sitesinde bulunmaktayız.

 1994 yılından beri,

 Endüstriyel Tesislerde, Enerji Santrallerinde

BOŞ pano imalatı ve Montajlı Elektrik panosu konusunda hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz sertifikalardan dolayı sorunsuz bir şekilde ihracat yapabilmekteyiz.

Panel Kabin, modüler ve kaynaklı elektrik pano üretimini otomatik makine tezgahlarında yapmaktadır.

Makine parkurumuzda son teknolojiye uygun CE belgeli ağır sanayi CNC makinaları kullanılmaktadır.

Pano imalatında kullanmış olduğumuz Saclar Ereğli Demir Çelik ürünleridir.

Sektörde imalatçı firma oluşumuzun avantajından dolayı kendi meslektaşlarımıza da TSE belgeli IEC 62208 (boş mahfazalar)

BOŞ Pano satışı konusunda destek vermekteyiz.

 Bunun yanında ; 

Türkiye’ nin her bir bölgesine hizmet vermekle birlikte  ve  Dünyanın dört bir yanına İmalatçı firma oluşumuzdan dolayı da ihraç kayıtlı fatura kesebilmekteyiz.

Ağır Sanayi Fabrikalarda Toplu Konut ,AVM ve Hastanelerde Liman ve Marin ProjelerindeRusya hükümeti ve Türki Devletlerin standardı olarak kabul gören GOST-R Sertifikamız , AB ülkelerine giriş bilet olarak görülen CE Uygunluk Onay Sertifikamız bulunmaktadır. IEC61439-2 Standardına uygun 4000A 100kA FORM-4B Full Tip Test Sertifikalı Montajlı Elektrik Panosu IEC62208 Standardına uygun TSE belgeli BOŞ Pano üretimi ve IEC60670-24 standardına uygun TSE belgeli Sigorta kutuları üretimi yapmaktayız..Metal sac kesme, delme, bükme işlemleri Kiosk paneller Generator kabinleri Raflar ve standlar Çekmeceli Elektrik Panoları Özel üretim ürünler konusunda da imalatımız bulunmaktadır.
Benzer İş İlanları
Acele Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Usta Veya Yetiştirilmek Üzere, Demirhane'ye Taşlamacı Veya Argon& Gazaltı Kaynakçısı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Makine İmalatına Argon Kaynakçılar Aranmaktadır  İstanbul (Avr) / Esenyurt Acele Kaynakçı- Makina Montajcı- Tornacı Alınacaktır. (Sultançiftliği)  İstanbul (Avr) / Sultangazi - Tornacılar - Kaynakçılar - Alınacaktır. İstanbul Çatalcadaki, Kum Ocağı Şantiyemize; Tornacılar (Şantiye Tecrübeli), Kaynakçılar (Gazaltı Ve Elektrot Bilen), Oksijen Kullanabilecek Tecrübeli Elemanlar Alınacaktır. (Yatılı - Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer İ.O.S.B. Başakşehir'de Bulunan Mobilya Ve Metal İşleme Fabrikamıza; Argon Kaynakçsı, Tesfiyeci Alınacaktır. (Cumartesi- Pazar Çalışma Yoktur.)  İstanbul (Avr) / Başakşehir Elektrikçi / Kaynakçı / Montajcı  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır - Bursa Orhangazideki Bağlantı Ekipmanları Üreten Fabrikamıza; - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır.  Bursa / Orhangazi Acele Şantiyede Ve Atölyede Çalışacak; Kaynakçı Ve Yardımcı Eleman Alınacaktır. (Sultangazi Ve Gaziosmanpaşa Çevresinden)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Acele Gazaltı Ve Argon Kaynakçıları Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Esenyurt'ta Gazaltı- Elektrot Kaynakçılar Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Esenyurt

Copyright © 2018 isinibul.com