Mis Yemek San.Tic. Ltd. Şti

Firma Detayları

Mis Yemek San.Tic. Ltd. Şti

28 Nisan Cad Gürsel Mah No:12

İstanbul (Avr) / Kağıthane

02123205760

sadik.celik@keyveni.com.tr

05322137107

Keyveni, Anadolu’da ‘yemeğin ustası, hünerli ve marifetli’ kişiye verilen isimdir. Bu sebeple ismimize yakışır şekilde hareket etmek her daim birinci önceliğimizdir.

Keyveni ailesi olarak ‘Kaliteli, hijyenik ve sağlıklı yemek’ ilkesiyle başladığımız hazır yemek üretiminde 30 yılı aşkın süredir, sektördeki diğer markalar arasında en başarılı hazır yemek ve catering firması.

1985 yılında, 5 kişilik ekiple, günlük 500 kişiye üretim yaparak çıktığımız yolculukta bugün yüzlerce nitelikli personelimiz ve uzman kadromuz ile günlük 30.000 kişinin üzerinde özel butik yemek üretimi yapıyoruz.

Sağlıklı yaşam ve üretken bir bünye için sağlıklı beslenmenin önemini bildiğimizden menülerimizde kullandığımız ürünlerimizi titizlikle seçiyoruz ve en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz. Çiftlikten sofraya kadar takip edilen toplu kalite kontrol sürecimiz ve hijyen standartlarımızı teknolojik ve modern ekipmanlarımızla denetim altında tutuyoruz. Menülerimizin üretim aşamasında asla katkı maddesi, glikoz, mısır şurubu, yapay tatlandırıcı ya da gıda renklendiricisi kullanmıyoruz. Kendi turşumuzu, ekmeğimizi, baklavamızı ve yaş pasta dahil diğer diğer tüm patiserrie ürünlerini üretiyoruz. Pastane ürünlerimizde gerçek çikolata, sütlü tatlılarımızda ise inek ve manda sütü kullanıyoruz. Kullandığımız sebze ve meyvelerin günlük ve taze olmasına dikkat ediyoruz. Etli yemeklerimizde %100 dana eti kullanıyoruz. Ve en önemlisi pişirdiğimiz yemeğe sevgimizi ve samimiyetimizi katıyoruz. Sunduğumuz yemeklerin damakta ‘anne yemeği’ tadı bırakmasını istiyoruz. Profesyonelliğimizi iş aşkıyla birleştirip farkımızı ortaya koyuyoruz.

Üretimimizden dağıtım birimlerimize kadar insan hayatının ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Amacımız insan sağlığını olumlu yönde etkileyerek, vitamin ve protein açısından yeterli menüler üretmektir. Sektör büyüdükçe hizmet verdiğimiz kitlenin ihtiyaçları ve beklentileri de değişiklik göstermektedir. Keyveni Kurumsal Hazır Yemek olarak tüm bu ihtiyaçlara eksiksiz cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla ürün ve hizmet yelpazesini geniş tutarak uluslararası hijyen ve kalite standartlarını azami derecede uygulayıp profesyonel takım ruhu ve ekip çalışmasıyla sektördeki faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Catering firması olarak temel anlayışımız insana saygıdır.

Mutfaklarımızı ve merkez üretim yerimizi, düzenli olarak yetkin hijyen kalite ekibimizce incelikle denetliyoruz. Ayrıca mutfaklarımızı ürün çeşitliliğine göre ayrıştırılmış çevre dostu ve marka bilinirliği yüksek temizlik ürünleri ile dezenfekte ederek kayıt altına alıyoruz. Yemek üretim yerlerimizde, a’ dan z’ ye her ayrıntının tıpkı evlerdeki gibi tertemiz olmasını ilke olarak en üstte tutuyoruz. Yemek üretimi ve servisi ile görevli tüm çalışanlarımızı yasalarca öngörülen periyotlarla sağlık kontrollerinden geçiriyoruz. Uzman ekiplerimizce iş güvenliği ve titizliği konusunda eğitimler veriyoruz. İnsana yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Sorumluluk sahibi bir catering firması olarak müşterilerimizle ilişkilerimizde en dikkat ettiğimiz konu güvenilirlik ve sürdürülebilirliktir. Farklı yapıdaki kurumların farklı ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden okullar, hastaneler, holdingler, fabrikalar ve AVM’ler gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren kurumlara özel dizayn edilmiş menüleri butik anlayış çerçevesinde sunuyoruz. Catering hizmetimiz sayesinde yemeklerimiz kuruma özel küçük kaplarda pişirerek kurumun damak tadına ve ihtiyacına özel üretim yapıyoruz. Menülerimizi mavi yaka/ beyaz yaka kalori kıstaslarına göre hazırlıyoruz. Butik üretim anlayışımız sayesinde hizmete başladığımız ilk günkü lezzet ve kalite standardımızı bozmuyor, başarılı organizasyon yeteneğimizle müşterilerimiz için uzun soluklu bir çözüm ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz. Sektördeki kalite belgelerimiz, sertifikalarımız ve her geçen yıl sayısı artan tüketici ödüllerimizle sektörün en iyisi olmaya devam ediyoruz ve verdiğimiz hizmetin her şekilde arkasındayız.

Keyveni Catering Şirketi - Kurumsal Hazır Yemek

Bu Firmaya ait aktif ilan bulunmamaktadır.

 • Yetkili Kişi : SADIK ÇELİK
 • Adres: 28 NİSAN CAD GÜRSEL MAH NO:12
 • Telefon : 02123205760
 • Faks : Belirtilmemiş
 • E-Posta : sadik.celik@keyveni.com.tr
 • Web : www.keyveni.com.tr
 • Yetkili Kişi : Yusuf şen
 • Adres: Şair Ahmet Kutsi Tecer Cad. Gençay apt No:55 D:16 Merter
  Kağıthane / İstanbul (Avr)
 • Telefon : 2125394925
 • Faks :
 • E-Posta : info@valsreklam.com
 • Web : www.valsreklam.com

Copyright © 2018 isinibul.com