Aytemiz Petrolcülük

"Pompacı, Marketci Ve Vardiya Amiri Alınacaktır.  " ilanına ait detaylar

Pompacı, Marketci Ve Vardiya Amiri Alınacaktır.   Tam Gün

Süresi Doldu Antalya 76 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 6279

İş Detayları

Aytemiz Petrolcülük kendi  İşlettiği Akaryakıt İstasyonlarına; POMPACI, Marketci ve Vardiya Amiri Alınacaktır.   

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Aytemiz Taşıt Tanıma Sistemi, şirket taşıtlarının AYTEMiZ istasyonlarından otomatik olarak, para ödemeden ve fatura almadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir. Bu sistem yardımı ile şirketler taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alabildiği gibi, kişisel kullanıcılarda akaryakıt harcamalarını tam anlamı ile kontrol altına alma imkanına kavuşacaklar.


Kilometreli ve Kilometresiz Taşıt Üniteleri Taşıta AYTEMİZ tarafından monte edilen bir küçük elektronik karta, bu taşıta ve şirkete ait bilgiler kaydedilir. Bu kartın aynı zamanda taşıtın kilometre sayacına takılan bir kilometre okuyucusuna (Kilometreli) veya bu elektronik kartın okuyucusuna bağlanmadığı tipi (Kilometresiz) vardır, ve bilgileri pompa tabancasına iletebileceği bir depo anteni bağlıdır.Otobil Üniteleri Nelerdir?


Pompa makinesine monte edilmiş anten, elinizdeki anahtarlığın içinde bulunan elektromanyetik bir devre ile iletişime geçerek aracınız hakkındaki tüm bilgileri alarak istasyonda bulunan otobil istasyon kontrol ünitesine gönderir.Bireysel Kullanıcı Ünitesi: Anahtarlık

Taşıt tanıma sistemi nedir?

Aytemiz Petrolcülük

Copyright © 2018 isinibul.com