Galen Group A.Ş.

"Fabrikamıza Taşlama Elemanı Ve Boya Elemanı Aranıyor" ilanına ait detaylar

Fabrikamıza Taşlama Elemanı Ve Boya Elemanı Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu Ankara 198 görüntüleme Bay  İlan No : 7394

İş Detayları

GALEN  Grup A.Ş. bünyesinde Kazan fabrikamıza; 
TAŞLAMA  ve BOYA işlerinde çalışacak eleman alınacaktır. 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

HAKKIMIZDAGALEN
Galen Group çalışıyor!

Galen Grup iş makinalarına kova imalatı başta olmak üzere, her türlü ataşman tasarımı ve üretimi yapmak üzere 2004 yılında kurularak ülke çapında başladığı hizmet yarışına; gelen talepler doğrultusunda, bugün ulaştığı 40 kişilik çok deneyimli-uzman kadrosu ve 6.000m²'lik kapalı üretim alanı ile yurtdışı pazarlarını da dahil etmiştir.

Her yıl yaklaşık 1500 ton malzeme kesilip işlenerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam karşılık verecek şekilde tasarlanmış ataşmanlara dönüştürülmektedir. Her marka ve modelde iş makinasına standart kova imalatı ve müşteri istekleri doğrultusunda özel olarak kova imalatı ve ataşman tasarımı yapılmaktadır. Ana firmamızın faaliyet alanları dört ana başlık altında toplanmış olup; müşterilerimize bu alanlarda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile alternatif çözümler oluşturarak hizmet sunmaktadır.

 İş Makinaları Kova İmalatı,- Piyasada varolan tüm iş makinaları için standard ya da özel üretim kova imalatı  İş Makinaları Ataşman İmalatı,- Piyasada varolan tüm iş makinaları için standard ya da özel üretim ataşman imalatı  Aşınma Plakaları,- Piyasada varolan tüm iş makinaları için standard ya da özel üretim ataşman imalatı  Komponent Üretimi,- İş makinaları için ataşmanların yanı sıra onların uygulamaları için gerekli ara bileşenlerin üretimi  Kompakt Makina Ataşmanları- Küçük alanlarda kullanılan kompakt çalışma makinaları için gerekli ataşmanların üretimiFaaliyet Alanlarımız:

Galen Group A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com