Petek Boru Sanayi A.Ş.

"İyi Derecede İngilizce Bilen Ticaret Elemanı Aranıyor." ilanına ait detaylar

İyi Derecede İngilizce Bilen Ticaret Elemanı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu Kocaeli 207 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 7997

İş Detayları

Kocaeli Başiskele'deki Petek Boruya Eğitimli Deneyimli Sıcakkanlı İngilizcesi iyi Ticaret Elemanı aranıyor.  

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

spiral


 

, Çelik Boru ve Çelik Ek Bağlantı Parçaları üretimi, Polietilen Boru ve PE Ek Bağlantı Parçaları üretimi, Çelik Boru kaplamaları ve her tip çelik boru satışı yapmaktadır. 1979’dan beri İzmit, Vezirçiftliği mevkiinde kendini ve ürün yelpazesini geliştirerek yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.PETEK BORU SANAYİ A.Ş.

- 3 adet bağımsız makine ile 8” - 96” (219,1 - 2438,4 mm) çap aralığı ve 2,0-16,0 mm et kalınlığı aralığında on-line ultrasonik test kontrolü ile devam etmektedir. Yıllık 25.000 tonluk boru üretim kapasitemiz vardır.Spiral Kaynaklı Boru üretim hattımızda

-   (HDPE 100) 50 mm ile 250 mm çapları arasında, PN 4 ile PN 32 basınçları için üretim yapılmaktadır. Bu çaplar için PE fittingsler (dirsek, te, redüksiyon vb.) de borularla birlikte teslim edilebilmektedir.Polietilen Boruüretim hattımızda

-  müşteri talepleri doğrultusunda çelik borulara bitüm, beton, astar, vernik, solventsiz epoksi, kömür katranlı epoksi, toz epoksi epoksi (FBE), polietilen (PE), polipropilen (PP) ve poliüretan (PÜ) kaplamaları uygulanmaktadır.Boru Kaplamaları üretim hattımızda

Petek Boru 1979 yılından beri Borusan Mannesmann Boru bayisi unvanını da taşımaktadır. Üretimde nitelikli malzeme kullanımı ile sürekli kalite anlayışını benimseyen Petek Boru, TS EN 10217-1, TS EN 253 ve TS EN 12201-2 Üretim Sertifikalarına, EN ISO 9001- TÜV NORD, ISO 14001 Çevre Yönetim ve ISO 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Sistem Belgelerine sahiptir. API 5L sertifikasyonu edinim çalışmaları da devam etmektedir.

Firmamız yeni teknoloji ve kalite unsurlarının hayata geçirilmesi amacıyla yeni kalite kontrol cihazlarına ve yeni imalat hollerine yatırımlar yapmaktadır.

Ağırlıklı olarak alt yapı, enerji ve inşaat sektörlerine hizmet vermektedir. Boru sektöründe tam anlamıyla orta ölçekli butik boru üreticisi olarak konumlanmıştır. Özel amaçlı işleri üstlenmekte olan nadir üreticilerden olduğu için özellikli işlerde ihtiyaç sahipleri, hızlı imalat ve teslimat süreleri ile kaliteye verilen önem nedeni ile Petek Boru’yu tercih etmektedir.

Petek Boru yıllık cirosunun % 30’ unu ihraç etmektedir. İhracat yapılan bazı ülkeler şöyle sıralanabilir: Bulgaristan, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, Arnavutluk, Makedonya, Sırbistan, Romanya, Kosova, Yunanistan, Almanya, Avusturya, Fransa, İtalya, Portekiz, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Ermenistan, Senegal, Gana, Etiyopya, Kamerun, Fildişi Sahilleri, Gabon, Tunus, Moritanya, Nijerya, Çad, Suriye, Irak, Lübnan, Katar, Birleşik Araç Emirlikleri (BAE), Kuveyt, Ürdün, Kıbrıs, Avusturalya, Amerika Birleşik Devletleri (ABD)

HAKKIMIZDA

PETEK BORU SANAYİ A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com