Dada Elektrikli Ev Aletleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Plastik Enjeksiyon Ustaları Ve Bay Bayan Operatörler Aranıyor" ilanına ait detaylar

Plastik Enjeksiyon Ustaları Ve Bay Bayan Operatörler Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 68 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 7086

İş Detayları

Elektrikli ev aletleri üretimi yapan firmamıza Plastik Enjeksiyon Ustaları ve Bay  Bayan Operatörler aranıyor. Kıraç, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü civarına servisimiz vardır

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

• Dada, 2003 yılından beri elektrikli ev aletleri ve plastik üretim konusundan uzmanlaşmış olup gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında, lider markalar için, özellikleri ve tasarımları ile öne çıkan, performans ve kalite odaklı ürünler üretmekte olup, Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründe 10 yıldan beri faaliyet göstermektedir.

• 2003 yılında, ütü ve elektrikli su ısıtıcı (kettle) imalatı ile sektöre ilk adımını atan Dada, sonrasında sırasıyla, tost makinası, el blenderi, saplı dik süpürge, saç kurutma makinası ve ani su ısıtıcısı üretimi ile ürün portföyünü genişletti. Ürün çeşitliliğini sürekli arttırmakta olan Dada, yurtiçi başarısından sonra, yurtdışı pazarlarda da özellikli ürün satışları ile yeni başarılara yelken açmıştır. Bugün 30 ‘un üzerinden türev ürün ile faaliyetini sürdürmekte olup Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründe önemli adımlar atmaya devam etmektedir.

• Dada, önümüzdeki beş yıl içinde yaratıcı ve tecrübeli personeli ve yenilikçi ürünleri ile gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında lider markaların en çok tercih ettiği üretici firma sıralamasında yükselmenin yanı sıra, yeniliklere önem veren ve kendi teknolojisini üreten, kaliteli ürün sunan firma olmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

• Dada 5.000 m2 kapalı alanda, Ambarlı Sanayi Bölgesi içinde faaliyet göstermekte olup, üretimi plastik enjeksiyon bölümü, serigraf bölümü ve montaj bantlarından oluşmakta. Yılda 750.000 adet ürün üretme kapasitesine sahip fabrikamız, üretimini kaliteden ödün vermeden sürdürmektedir. Verimliğini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, yapılan yatırımlarla sürekli gelişen ve bir yarış halinde olan küçük elektrikli ev aletleri sektöründe ürünlerimizi ön plana çıkaracak atılımların başında kaliteli üretime önem vermiş olup, kalite kontrol ve ar-ge yatırımları arttırılmasına önem verilmiştir.

• Malzeme girişinden itibaren, kaliteyi her adımda kontrol altında tutma ilkesi, kalite kontrol laboratuvarları tarafından desteklenmektedir. Tüm ürünlerimiz CE belgesine ek olarak, uluslararası standart kuruluşları (SGS, ESIM) tarafından test raporları ve sertifikalarla belgelendirilmektedir.

Dada Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com