Sevinç İnşaat Metal Tasarım Ltd. Şti.

"Alüminyum Korkuluk Montaj Elemanları" ilanına ait detaylar

Alüminyum Korkuluk Montaj Elemanları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 71 görüntüleme Bay  İlan No : 6821

İş Detayları

ALÜMİNYUM KORKULUK MONTAJINDA ÇALIŞMAK ÜZERE 

- MONTAJ USTALARI 

- ARGON KAYNAK USTALARI 

- GAZ ALTI KAYNAK USTALARI 

ALINACAKTIR.

Şirket tanımı

2004 yılında inşaat sektöründe iş hayatına başlayan firmamız , özellikle korkuluk üretimi, tasarımı ve montajında uzmanlaşmıştır. Ürettiği farklı tasarımlar, yenilikçi fikirler ve mimari çözümlerle sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Korkuluk harici projelerde hafif çelik işleri de yaparak ürün yelpazesini geliştirmiştir. Alüminyum, Cam, Metal, Paslanmaz Çelik malzemelerin hepsini kullanabilme ekibine ve ekipmanına sahip olduğumuzdan farklı taleplere cevap verebilmekteyiz.

Uygulama alanında beklenen talepleri doğru anlayıp, yüksek kalite, zamanında iş teslimi, ürün yelpazesinin genişliği, satış sonrası hizmet anlayışı ile bir çok sayılı marka projede rol almıştır.

En önemli ilkelerimizden olan ; müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve yenilikçilik ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

2010 yılında ALURAİL markasının ve 2013 yılında ALUMINCO markasının bayiliklerini alarak sektörde inovatif ürün yelpazesini genişletmiş, 2016 yılında bünyemizde Elektrostatik Toz Boyama Tesisi kurarak kalitemize ve hızımıza artı bir değer kazandırmış bulunmaktayız.

Sürekli kendimizle yarışarak çizgisinden taviz vermeyen firmamız alüminyum, paslanmaz, cam, pleksi, demir ve pirinç korkuluk üretimi ile montajında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar.

SEVİNÇ İNŞAAT METAL TASARIM LTD. ŞTİ.

Copyright © 2018 isinibul.com