Çöpmak Teknoloji Mutfak Aletleri San.Tic.Ltd.Şti.

"Elektrikçiler- Sucular- Bakım Onarımcılar" ilanına ait detaylar

Elektrikçiler- Sucular- Bakım Onarımcılar Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 593 görüntüleme Bay  İlan No : 9128

İş Detayları

İKİTELLİ'deki Firmamıza; 40 yaş altında, araç kullanabilen elektrikçiler, sucular, bakım onarımcılar alınacaktır. 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Firmamız Çöpmak Teknolojik Mutfak Aletleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1998 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı gelişmiş ülkelerdeki teknolojik yenilikleri ülkemiz sınırları içerisinde kullanımı ve yaygınlaşmasını sağlamaktır

             Ülkemizde yaygınlaşması amacıyla 1998 yılında İlk teknolojik yenilik olarak mutfakların vazgeçilmezi çöp öğütme makinelerinin genel ithalatını gerçekleştirmiştir. Çöp Öğütme makinesinin Ana vatanı Abd ülkelerdir.  Abd de bir çok eyalette çöp öğütücü ile gaz alarmı olmayan evlere oturum izni verilmemektedir.

               Çöp Öğütücülerin görevi mutfakta  yemek öncesi ve yemek sonrası ortaya çıkan,sebze meyve et ve balık artıkları gibi evsel atıkları öğüterek toz şekline getirip kanalizasyona göndermektir . Mutfakta çıkan sebze meyve et ve balık artıkları çöpün % 50 kısmını oluşturmaktadır. Çöp öğütücü kullanılan mutfaklarda bekleyen çöp olmadığı için sinek,böcek ve kötü bir koku asla olmaz

.              Çöp öğütücülerin öğütemediği diğer %50 kısım ise sanayiye geri kazandırabilir değerli  geri dönüşümsel atıklardır. Bu  değerli atıklar sırasıyla metal,kağıt,cam,plastik  vb dir.Çöp öğütücünün öğütemediği geri dönüşümsel atıklar çöp öğütücünün zorunlu olduğu eyaletlerdeki  belediyeler  tarafından toplandıktan sonra sanayiye geri kazandırılmaktadır.

                Bu konuda Abd deki eyalet belediyelerin yıllık kazancı milyar dolar ile ifade edilecek kadar çoktur. Sanayiye geri kazandırabilir atıkların geriye dönüşümü esnasında ham madde ihtiyacının büyük bir bölümü ortadan kalktığı için ekonomiye büyük bir katkı sağlamaktadır.Ayrıca doğada ham madde elde etme ihtiyacını en aza indirdiği içinde ekolojik dengeye zarar vermek zorunda kalmayacak olduğumuzu da sevinerek bildirmek isteriz.

         Türkiye de ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla Firmamız 1998 yılında Abd de  çöp öğütücü üretimi yapan bir firma ile el sıkışmış ve Abd markalı ürünleri ithal etmeye başlamıştır. Faaliyet gösterdiğimiz 16 yıl içerisinde Waste King,Sinkmate,Terminator markalı  ürünlerin Türkiye genel distribütörlüğünü  yapmaya devam etmektedir.

    Türkiye distribütörü olduğumuz ürünleri ithal etmeden önce çok geniş çaplı bir kalite araştırması yaptık. Abd den ithal etmiş olduğumuz ev ve restaurant tipi tüm ürünler çok güçlü cihaz olmalarının yanında gelişmiş bıçak teknolojisi sayesinde kemik ve zeytin çekirdeği gibi çok sert gıda atıklarını öğütebilecek kapasitedir

    Faaliyet gösterdiğimiz 20 yıl içerisinde çöp öğütücü konusunda firmamızı çok geliştirdik. İthal ettiğimiz ürünler dışında bir çok marka ve model  çöp öğütücüsünde teknik sorunlarını çözmekteyiz teknik servis ekibimizle hizmet vermekteyiz.

ÇÖPMAK TEKNOLOJİ MUTFAK ALETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com