Özel Formmed Polikliniği

"Estetik Kliniğimize Tecrübeli Banko Satış Elemanı. " ilanına ait detaylar

Estetik Kliniğimize Tecrübeli Banko Satış Elemanı. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Asya) 64 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 6869

İş Detayları

ESTETİK kliniğimize tecrübeli banko satış elemanı. Maaş+ prim+ yol+ yemek. Ataşehir
 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Yemek

Şirket tanımı

Formmed Polikliniği işletme sahibi Semra Uzunçimen 35 yıllık sektör tecrübesi yanında,18 yıldır işletmeci olarak Estetik-Güzellik alanında faaliyetlerine devam etmektedir.
1998 yılında Adi ortaklık şeklinde “Formmed Estetik Güzellik Merkezi” adıyla kurulan ve 2010 yılına kadar aralıksız hizmet veren işletmemiz,bu süre zarfında yüksek teknoloji donanımı,müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile sektörde haklı bir ün kazanmıştır. 
 
10 Haziran 2010 tarih ve Kartal 2.noterliği 16611 yevmiye nolu “Adi Ortaklık Hisse Devir Sözleşmesi” ile ortaklığa son verilmiş ve diğer ortağın bu ortaklıktan doğan tüm hakları devralınmıştır. 
 
15.02.2008 tarihinde T.C Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılan 26788 Resmi Gazete sayılı Yönetmeliğin belirlemiş olduğu tüm koşulları yerine getiren işletmemiz “Poliklinik” statüsünü kazanmıştır. 
 
Formmed Polikliniği T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda,Sağlık Bakanlığı birimlerinin rutin denetimleri altında Doktor,Hemşire ve Uzman kadrosu ile hizmet veren yasal bir sağlık kuruluşudur. 
 
Nisan 2011 tarihinde aldığımız ISO 9001-2008 belgesi,hizmetlerimizin uluslararası standartlarda verildiğinin tescilidir.
Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com