Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

"Bakırköy The İstanbul'daki Lüx Kuaför Salonumuza; Bayan Bölümüne Microblading Ve İpek Kirpik Yapabilecek Kalıcı Makyaj Uzmanı, Protez Tırnakçı Ve Kalfalar Alınacaktır. Erkek Bölümüne Kalfalar Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Bakırköy The İstanbul'daki Lüx Kuaför Salonumuza; Bayan Bölümüne Microblading Ve İpek Kirpik Yapabilecek Kalıcı Makyaj Uzmanı, Protez Tırnakçı Ve Kalfalar Alınacaktır. Erkek Bölümüne Kalfalar Alınacaktır. Tam Gün

Son 1 gün İstanbul (Avr) 323 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 16837

İş Detayları

BAKIRKÖY THE İSTANBUL'DAKİ

LÜX KUAFÖR SALONUMUZA;

ÇOK İYİ ŞARTLAR ALTINDA ÇALIŞACAK,

İŞİNİ SEVEREK YAPAN

TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

BAYAN BÖLÜMÜNE

MİCROBLADİNG VE

İPEK KİRPİK YAPABİLECEK

KALICI MAKYAJ UZMANI,

PROTEZ TIRNAKÇI VE 

MANİKÜRCÜLER

KALFALAR ALINACAKTIR.

ERKEK BÖLÜMÜNE

KALFALAR ALINACAKTIR.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yemek

Şirket tanımı

Uzun yıllardır Seçkin Kuaför olarak vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bu sektörde çeşitli tecrübeler edinmiş bulunmaktayız.

Uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alarak sağlamış olduğumuz hizmetlerdede tecrübelerimizi kullanarak müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Saçlarınıza gereken bakım ve onarım vakti geldi ise bu işlemin profesyonel bir kuaför tarafından yapılması gerekmektedir. Kullanmış olduğumuz ilaçlar sayesinde saçlarınız eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olacaktır.

Eğer saçlarınız dökülüyor ise saçlara yapmış olduğumuz işlemler sayesinde saçlarınız daha güçlü ve daha şık gözükecektir. 

SGH SEÇKİN GÜZELLİK HİZMETLERİ A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com