Panamera Tekstil - Escetic

"Taşoluk Arnavutköy'deki Tekstil Şirketimizin Showroomuna, İngilizce Bilen Bayan Müşteri Temsilcisi Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Taşoluk Arnavutköy'deki Tekstil Şirketimizin Showroomuna, İngilizce Bilen Bayan Müşteri Temsilcisi Alınacaktır. Tam Gün

Son 3 gün İstanbul (Avr) 94 görüntüleme Bayan  İlan No : 23185

İş Detayları

TAŞOLUK Arnavutköy'deki

Tekstil Şirketimizin Showroomuna,

İngilizce Bilen

Bayan Müşteri Temsilcisi

Alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Panamera Tekstil 2010 yılında tekstil sektörün de bay ve bayan spor giyim alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu. Kendi üretimini gerçekleştiren firma ‘Escetic’ adıyla kendi markasını oluşturarak bu tarihten sonra iç ve dış piyasada büyük bir atağa kalktı.

Panamera Tekstil ‘Escetic’ firması olarak, her zaman için değerlerimiz kalite, verimlilik ile birlikte adalet, eğitim, dayanışma, takım ruhuyla esnek değişime her zaman açıktır.

İnsana ve teknolojiye yatırım; özverili çalışma odaklıdır. Planlanan doğrultuda öncelikle hedefimiz tekstil sektörünün öncüsü olmak. Sonra ise, Türkiye, Avrupa ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip, hedef pazarımız olan Avrupa’nın moda alanında önde gelen ülkelerinde kendimize ait mağazalar açmak.

Tüm Escetic ürünlerinin tasarımı, şirket bünyesinde oluşturulan tasarım ekibinin titiz çalışmalarıyla dünya modasının en yeni trendleriyle birlikte hareket ederek gerçekleştirilmektedir. Hedefimiz moda da takipçi değil, öncü olmaktır. 

PANAMERA TEKSTİL - ESCETİC

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com