Servo-Matik Elektronik Sistmeler San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Deneyimli Elektrik- Elektronik Mühendisi Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Deneyimli Elektrik- Elektronik Mühendisi Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 80 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 6891

İş Detayları

Levent'teki firmamızda çalışacak deneyimli Elektrik- Elektronik Mühendisi alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

KESİNTİSİZ GÜÇ KESİNTİSİZ HİZMET

Güç elektroniği sektöründe 1990 'dan beri faaliyet gösteren SERVO-MATİK Elektronik Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında bünyesine kattığı ek 2000 metrekarelik ileri teknoloji ile donatılmış tesisinde 35’ i mühendis ve teknisyen olmak üzere 60 kişilik yetişmiş kadrosu ve innovative teknolojileri tasarlayan 12 kişilik dinamik Ar-Ge personeli ile Türkiye de ilk TUBITAK destekli 3 yıllık AR-GE çalışma sonucu NETPRO Serisi IGBT doğrultuculu, dokunmatik LCD ekranlı üstün teknoloji KGK projesini basarıyla hayata geçirmiş ve siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Yurtiçinde 7 bölge ofisi, 65 bayisi ve servis noktaları, yurtdışında ise 6 ülkede temsilciliği ve 50 bayi ve servis noktası ile ulusal ve uluslararası operasyonlarını sürdürmektedir. Uluslararası pazarlarda ülkemizi , güvenilir, temiz, sürekli enerjiye ihtiyaç olan her yerde başarıyla temsil etmektedir.

“Kesintisiz Güç Kesintisiz Hizmet” ilkesi ve enerji kalitesi sorunlarına cevap veren NETPRO Serisi ileri teknoloji ürünü IGBT doğrultuculu, PFC sistemli dokunmatik ekranlı Kesintisiz Güç Kaynakları, mikroişlemci kontrollü SERVO-REG Serisi Servo ve NETPRO-SVR Serisi Statik Voltaj Regülatörleri, SERVO-INV Serisi Eviriciler(Inverter), SERVO-RED Serisi Redresör, Doğrultucular, Frekans Konvertörleri, Transformatörler, Ni-Cd ve Tam Bakımsız Kuru Tip Aküleri ve her türlü özel tasarımı geniş ürün ve güç aralığında teknoloji öncüsü çözümleri, satış öncesi danışmanlık ve keşif, satış ve satış sonrasında (farklı marka ve model eski teknoloji ürünlerin cazip şartlarla değişim servis ve periyodik bakım hizmetleri) mükemmeli hedefleyen müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamızla sizlere verdiğimiz hizmeti her geçen gün daha iyiye götürmeye çalışmaktayız. Hayatın her alanında kesintisiz temiz enerjiye yönelik özel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

NEDEN SERVO-MATİK ?

- 28 Yıllık şirket tecrübesi ve yüksek eğitim düzeyine sahip kalifiye personel ile ileri teknoloji ürün tasarımı, güçlü yazılım ekibi


- 7/24 Teknik servis hizmeti

 - %100 Yerli tasarım, üretim

- Müşteri odaklı yaklaşım

- Güç elektroniği alanında her türlü elektronik güç kaynağı talebine cevap vererek yurtdışına bağımlılığı ortadan kaldırmamız

- Kullanıcı ile Ar-Ge mühendislerinin doğrudan iletişimi sayesinde şartnameye en uygun tasarım ve üretim

- Tüm ürünlerin üretimin de en son teknolojilerin kullanılması

- Türkiye ve Dünyada yüzlerce referans...

Saygılarımızla,

Servo-Matik Elektronik Sistmeler San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Servo-Matik Elektronik Sistmeler San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com