Elkay Pano

"Saç İmalatında Çalışmış Makina Mühendisi Aranıyor. " ilanına ait detaylar

Saç İmalatında Çalışmış Makina Mühendisi Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu Kocaeli 66 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 6811

İş Detayları

programlarını bilen tercihen saç imalatında çalışmış makina mühendisi aranıyor. Çizim

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Hakkımızda

Kuruluşundan bu yana faaliyet gösterdiği enerji sektöründe sürekli gelişime odaklı yenilikçi şirket yapısı ile ulusal ve uluslararası arenada adından övgüyle söz ettirmeyi başaran Elkay Pano hizmette yüzde yüz müşteri memnuniyetini, üretimde daima mükemmeli hedefleyen bir yönetim anlayışına sahip olup bulunduğu pozisyonun kendisine yüklediği sorumlulukların bilinci ile hareket ederek ilişkilerinde daima güveni ön planda tutmaktadır. Sahip olduğu uluslararası standartlardaki ürün ve sistem belgeleri ile kendini kanıtlamış ürünler sunan üretim hattı, güçlü, modern ve yüksek teknolojili makine parkı, benimsediği iş ahlakı ve etik kuralları, sürdürülebilir kalite anlayışını daima en üst düzeye taşıyan kurum kültürü, gerçekleştirdiği yatırımlar ve yüksek üretim teknolojisi ile başarı basamaklarını durmaksızın tırmanmaya, gelişirken geliştirmeye ve yaptığı işlere değer katmaya devam etmektedir. Ar-Ge sürecinden satış sonrası desteğe kadar çözüm ortaklarına daha iyi, daha kaliteli ve daha yenilikçi ürün sunabilme vizyonu ile alanında bölgenin lider markalarından olan Elkay Pano 5 ülkeye yayılan geniş pazar ağına hızlı ve sorunsuz ürün akışı sağlayabilmektedir. Paydaşlarımızla kurduğumuz etkin iletişim ve güçlü işbirliği sayesinde hedeflerimize sağlam adımlarla ilerlerken, ilkelerimizin rehberliğinde edindiğimiz bilgi birikimimizi güvenli yarınlara taşımaya devam edeceğiz.

MİSYONUMUZElektrik sektöründe kabul edilmiş ve yaratıcı teknolojilerin eşlik ettiği ürünler ile gerekli şartların buluştuğu, optimum, emniyetli, güvenli, çevre dostu panolar imal ederek müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini kazanmaktır.

VİZYONUMUZSektörünün en iyisi olma yolunda ulusal ve uluslararaskalite standartlarından ödün vermeden, kendi teknolojisini üretmeye çalışan ve oluşturduğu değeri çevresi ile paylaşan dünya çapında bir marka olmaktı

Elkay Pano

Copyright © 2018 isinibul.com