Mikron Makina Kalıp San. Tic.Ltd.Şti.

"Vardiya Müdürü Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Vardiya Müdürü Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 154 görüntüleme Bay  İlan No : 8007

İş Detayları

HADIMKÖY'deki plastik enjeksiyona; vardiya müdürü alınacaktır.

Şirket tanımı

1991 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirket termoform makineleri ve kalıpları yaparak faaliyetlerine başlamıştır. 2001 yılında plastik enjeksiyon yöntemiyle gıda sektöründe tek kullanımlık ürünler üretimine başlayarak faaliyet alanını değiştirmiştir. Çatal, bıçak, kaşık, karıştırıcı gibi plastik ürünlerle başlayıp her geçen gün ürün yelpazesini artırmıştır.
Üretim alanımız 2001 yılında sadece 400 metrekare iken şimdi 5500 metrekareye ulaşmıştır.. Çatal, bıçak, kaşık setlerinin çeşitliliğinin yanı sıra farklı türde birçok bardak, salata kapları, şarap-şampanya-kokteyl kadehleri, tatlı kâseleri üreten firmamızın, kapasitesi aylık 300 tona ulaşan bir şirket olarak büyümeye devam etmektedir.
Üretimin % 95'i ihraç, % 5’i iç pazarda satılmaktadır. Mikron Makina ihracatının en yüksek hacmi başta Fransa olmak üzere İngiltere, Yunanistan, İspanya, Norveç, İsveç, Arnavutluk, Portekiz, Macaristan gibi ülkelerle Avrupa’dadır. Avrupa nın yanı sıra İsrail, Cezayir, Tunus ve Irak’a da ihracat yapılmaktadır. BRC Global Gıda Standardı ve ISO 9001-2008 Kalite Standartlarına uygun şekilde üretim yapan ve 2014 yılı İMMİB verilerine göre Türkiye nin en büyük Tek Kullanımlık Plastik Mutfak Eşyaları üreten şirketler sıralamasına göre Türkiye'de 6. sırada yer alan kuruluşumuz atılımlarına devam etmektedir.

MİKRON MAKİNA KALIP SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com