Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

"- Montaj Personeli - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza Montaj Personeli Alınacaktır." ilanına ait detaylar

- Montaj Personeli - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza Montaj Personeli Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 65 görüntüleme Bay  İlan No : 23118

İş Detayları

- MONTAJ PERSONELİ -

SEFAKÖY'DE BULUNAN FABRİKAMIZA

MONTAJ PERSONELİ ALINACAKTIR.

FİRMAMIZIN İÇ VE DIŞ

MONTAJLARINDA- ATÖLYEDE ÇALIŞACAK

ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ

MESAİ - VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK

ŞEHİR DIŞINA ÇIKMA SORUNU OLMAYAN

PERSONELLER ALINACAKTIR.


Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Üretim ve pazarlamaya sürekli bir yatırım yaparak, daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerimize ve ortaklarımıza sürekli olarak yenilikler sunmak için tasarım ve üretim teknolojisinde sektörde lider konuma geldik.

Yeni & daha iyi olan iştahımız bizi “SIGN'i yapmak” için operasyonlarımızı genişletti. Ayrıca, sektöre 2007 yılında tam teşekküllü çok renkli "serigrafi evi" yatırım yaparak, iç mekan üretim tesislerimizi 50.000 metrekareye kadar genişlettik.

Esas olarak, bugün, yüksek vasıflı profesyonel kadromuzla, Türkiye ve daha geniş bir bölgenin ötesinde, sektör, tasarım, prototip oluşturma, imalat ve lojistik dahil olmak üzere Ticari Pazarlama İletişimi gereksinimlerini kapsayan "tek durak" çözüm sağlayıcısı olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. .

  1996 yılında şirketlere ve işletmelere açık geniş formatlı baskı ihtiyacını karşılamak için yolculuğumuza başladık.

GÖRSEL REKLAM SAN. TİC. A.Ş.

Benzer İş İlanları
Dekorasyon İmalatına Deneyimli Mobilya Ustası Ve Boya Ustası Aranıyor. Yatacak Yer Vardır Gaziosmanpaşa- Küçükköy  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Montaj Personeli - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza Montaj Personeli Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Marangoz Utası, Kafası Ve Yardımcıları Aranıyor  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Mobilya Ustaları - İkitelli Organize Sanayideki Made Mobilyaya; Mobilya Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir Mobilya Dekorasyon Ustaları Ve Kalfaları  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Mobilya Ustası- Kalfası - Cilacısı - İşçisi - Montaj Personelleri - Depo Elemanları - Elektrik Teknikerleri - Mobilya Makina Operatörü - Alınacaktır.  Kocaeli / Dilovası - Mobilya - Marangoz Ustaları - Acele İkitelli'deki Otomotiv Dizayna; Dolgun Ücretle, Mobilya Marangoz Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Acele Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Router Operatörü Ve Ahşap Ustası Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Aksan Sandalye Firmamıza; Masa Sandalye İmalatında Deneyimli Döşemeci, Kaynakçı, Cilacı, Depocu Ve Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. (İkitelli)  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece - Cnc Router Operatörü - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Ahşap Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Cnc Router Makinalarında Ustalaşmış, Artcam Gibi Çizim Programlarını Bilen, Sorumluluk Sahibi  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece

Copyright © 2018 isinibul.com