Anigre Dizayn

"Mobilya Dekorasyon Ustaları Ve Kalfaları" ilanına ait detaylar

Mobilya Dekorasyon Ustaları Ve Kalfaları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 126 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 23108

İş Detayları

Bahçelievler Yenibosna'da bulunan Mobilya Dekorasyon Firmamıza; Mobilya Ustaları ve Kalfaları alınacaktır.

Adres:Merkez Mahallesi Fatih Caddesi Köksal Sokak No:A3 (Bim market altı) Bahçelievler/ Yenibosna

0.532.340°41°04

0.212.565°35°89

[email protected]

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

İYİ BİR TASARIM ASLA KAYBOLMAZ!

 

EN GERÇEK ÖYKÜ ZAMAN İÇİNDE YAŞANILAN VE BUNUN İÇİN VERİLEN MÜCADELEDEN OLUŞAN ÖYKÜDÜR. BİZİM ÖYKÜMÜZ 1991 SENESİNDE BAŞLADI.İLK BAŞLARDA HAYALLERİMİZ VE AMAÇLARIMIZ KÜÇÜKTÜ, ZAMAN İÇİNDE EDİNİLEN TECRÜBE VE BİRİKİM BİZİ DAHA BÜYÜK DÜŞÜNMEYE SEVK ETTİ.

ÇALIŞTIĞIMIZ HER PROJE BİZİM GELECEĞE DAİR ATACAĞIMIZ ADIMLARIMIZI SAĞLAMLAŞTIRDI. HAYALLERİMİZİN, EMEĞİMİZİN HARMANLANDIĞI PROJELERİMİZ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ADINI DUYURMAYA BAŞLADI.BİZE GÖNÜLLERİNDEKİ MEKANLARI HAYATA GEÇİRMEK İÇİN GELEN MÜŞTERİLERİMİZİN HAYALLERİ BİZLERİN DE HAYALİ OLDU… MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EN ÖNDE GELEN PRENSİBİMİZ HALİNE GELDİ.

ANİGRE DİZAYN ÜRÜNLERİN KALİTESİNİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÇOK DİKKATE ALAN, BUNU İLKELERİ ARASINDA BARINDIRAN VE BU SEKTÖRDE BÜYÜDÜKÇE KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEYEN BİR FİRMADIR. PROJE BAZINDA ÇALIŞAN VE BUTİK MOBİLYA SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN , BU HİZMET KARŞILIĞINDA MÜŞTERİLERİMİZİN BİZDEN MEMNUN KALMALARI , BİZİM FİRMA OLARAK DOĞRU YOLDA OLDUĞUMUZUN GÖSTERGESİDİR.

Benzer İş İlanları
- Mobilya Ustası- Kalfası - Cilacısı - İşçisi - Montaj Personelleri - Depo Elemanları - Elektrik Teknikerleri - Mobilya Makina Operatörü - Alınacaktır.  Kocaeli / Dilovası - Mobilya Ustaları - İkitelli Organize Sanayideki Made Mobilyaya; Mobilya Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir Aksan Sandalye Firmamıza; Masa Sandalye İmalatında Deneyimli Döşemeci, Kaynakçı, Cilacı, Depocu Ve Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. (İkitelli)  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece - Cnc Router Operatörü - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Ahşap Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Cnc Router Makinalarında Ustalaşmış, Artcam Gibi Çizim Programlarını Bilen, Sorumluluk Sahibi  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Kuaför Mobilyaları İhracatına Mobilya Ustalar, Mobilya Kalfalar, Çıraklar, Boyacılar, Cilacılar, Kesimciler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Avcılar - Döşeme Ustası - Esenyurt'daki Firmamıza; Ofis Sektörüne Yönelik, Lüks Koltuk Üretiminde Çalışacak, Model Çıkartabilen, Tecrübeli Usta Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt Mobilya Dekorasyon Ustaları Ve Kalfaları  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Dekorasyon İmalatına Deneyimli Mobilya Ustası Ve Boya Ustası Aranıyor. Yatacak Yer Vardır Gaziosmanpaşa- Küçükköy  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Mobilyada Çalışacak Ustaları Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Montaj Personeli - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza Montaj Personeli Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece

Copyright © 2018 isinibul.com