Teen Hazır Giyim Teks. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"- Muhasebe Elemanı - Acele Güneşlideki Denim Tekstil Firmamıza; Muhasebe- Finans Müdürüne Bağlı Olarak Çalışacak, Tekstil Genel Muhasebesinde Deneyimli, 25-35 Yaşları Arasında Muhasebeci Alınacaktır." ilanına ait detaylar

- Muhasebe Elemanı - Acele Güneşlideki Denim Tekstil Firmamıza; Muhasebe- Finans Müdürüne Bağlı Olarak Çalışacak, Tekstil Genel Muhasebesinde Deneyimli, 25-35 Yaşları Arasında Muhasebeci Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 85 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 16768

İş Detayları

                      - MUHASEBE ELEMANI -

ACELE GÜNEŞLİDEKİ DENİM TEKSTİL FİRMAMIZA;

MUHASEBE- FİNANS MÜDÜRÜNE BAĞLI OLARAK ÇALIŞACAK,

TEKSTİL GENEL MUHASEBESİNDE DENEYİMLİ,

25-35 YAŞLARI ARASINDA MUHASEBECİ ALINACAKTIR.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1978 yılında firmamız ilk olarak Uşak'ta tekstil sektörüne kumaş üretimi ile adım atmıştır. Uşak, Kahramanmaraş, Bursa, Adana'daki fabrikalarda Denim & Non Denim kumaş üretimleri yaptırarak yerli kumaş üretimleri ile İstanbul'da kurulu olan hazır giyim firmamızda hazır giyim konfeksiyon ürünleri üretmekteyiz.

Üretimlerde modayı yakından takip eden trend, güncel üretim kumaşlarımızı kullanarak gerek yurt içi satışlarımızda gerekse yurt dışı ihracatlarımızda Denim & Non Denim hazır giyim mamüllerimiz ile birçok dünya markasına ve ülkelerine (Avrupa ve Amerika) satış gerçekleştirmekteyiz.

  

TEEN HAZIR GİYİM TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com