Er-Paz Gıda Pazarlama Ltd. Şti.

"- Muhasebe Elemanı - Gıda Dağıtım Firmamızda Çalışacak, Ön Muhasebeye 18-30 Yaşlarında Bayan Eleman Alınacaktır. (Bahçelievler Civarından)" ilanına ait detaylar

- Muhasebe Elemanı - Gıda Dağıtım Firmamızda Çalışacak, Ön Muhasebeye 18-30 Yaşlarında Bayan Eleman Alınacaktır. (Bahçelievler Civarından) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 97 görüntüleme Bayan  İlan No : 14990

İş Detayları

- MUHASEBE ELEMANI -

GIDA DAĞITIM FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK,

ÖN MUHASEBEYE

18-30 YAŞLARINDA

BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

(BAHÇELİEVLER CİVARINDAN)

Şirket tanımı

ERPAZ GIDA PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

1995 yılında gıda ticareti yapmak üzere kurulmuştur. Toplu tüketim ve perakende sektöründeki gelişmelere paralel bir yönetim planlamasıyla faaliyetlerini sürdüren Erpaz gıda pazarlama ltd.şti., yıllar içinde değişen pazarlama ve satış anlayışını istikrarlı bir büyümeye taşımıştır.

Erpaz gıda pazarlama ltd.şti., Türkiye’nin kendi sektörlerinde lider konumdaki markaların dağıtım ve distrübütörlüğünü profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirmektedir. Erpaz gıda pazarlama ltd.şti., 2007 yılında yeni binasına taşınarak 1500m2 depo, 400m2 ofis olmak üzere 35 kişilik mobil satış operasyon dağıtım kadrosuyla hizmet vermektedir.

Erpaz gıda Pazarlama ltd.şti., bayiliğini ve distribütörlüğünü yaptığı ürünleri İstanbul Avrupa yakasında boğaz hattından silivri’ye uzanan geniş bir rut üzerinde pazarlamakta ve Anadolu Yakası’ndaki çalışmalarını da yapılandırmaktadır.

Çalışmalarında insan kaynağını en değerli kaynak olarak gören firmamız bu alana gerekli yatırımı ve önemi vermektedir.

Yaşadığımız ülke hızlı büyüyen ve gelişen bir ülke. Erpaz gıda pazarlama ltd.şti olarak bu değişime kayıtsız kalmayarak rotamızı mükemmel dağıtım firması olmaya çevirdik.
Sektöründe lider ve saygın firmaların distribütörlüğünü yapan Erpaz gıda pazarlama ltd.şti. Her geçen gün daha da şiddetli hissedilen rekabet duygusu ile beraber iş ortaklarından ve müşterilerinden aldığı destek ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini, satış ve dağıtım çözümlerini sağlamak için, Yatırımlarına ve çalışmalarına değişen piyasa şartlarına paralel olarak devam etmektedir.

Sürekli ve değişmeyen hedefi tüm paydaşları için artan oranda katma değer yaratmak olan, Erpaz gıda pazarlama lt.şti.. tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir

Erpaz gıda pazalama ltd.şti. 1995’te başlayan yolculuğuna gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam etmektedir.

ER-PAZ GIDA PAZARLAMA LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
- Ön Muhasebe Elemanı - Merter'deki Kumaş Firmamıza; Deneyimli Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören Bayrampaşa'daki Kutu İmalatçısı Firmamıza; Tecrübeli Micro Bilen, E Fatura Kesebilen, Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa - Bayan Muhasebe Elemanı - Topkapı Emintaş Sanayi Sitesinde Bulunan Firmamıza; Logo Programını Bilen, 25-30 Yaş Arası, Bayan Eleman Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Ön Muhasebe Elemanı - Cağaloğlun'daki Tekstil Firmamızda Çalışacak; Eta Programına Hakim, Asgari Ücretli Bayan Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih - Muhasebe Elemanı - Başakşehir- Sefaköy Civarından; Firmamıza Tecrübeli 25-35 Yaş Arası Bayan Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Muhasebe Elemanı - Fatih'teki Şirketimizin Ön Muhasebesini Tutacak Lise- Üniversite Mezunu, Askerliğini Yapmış, Araç Kullanmayı Bilen Bay Eleman Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Ofis İşlerine; Ön Muhasebe Bilen Bayan Eleman  İstanbul (Avr) / Başakşehir Ön Muhasebeye Bayan Eleman Alınacaktır. (İstoç)  İstanbul (Avr) / Fatih - Muhasebe Elemanı - Muhasebe Ofisimize Zirve Programına Hakim, Mizan, Gelir Tablosu Ve Bilanço Çıkarabilen, İlgili Beyannameleri Yapabilen, Muhasebe Elemanı Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Tecrübeli Bayan Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir
Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com