Soydan Teknik

"Bay Muhasebe Elemanı" ilanına ait detaylar

Bay Muhasebe Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 125 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 5651

İş Detayları

FATİH'deki klima servisine bay muhasebe elemanı alınacaktır. 

Şirket tanımı

Uzun yıllardır sektörde faliyet gösteren firmamız, sizlere daha iyi hizmet vermek adına sürekli kendini yenilemektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Kendimizi devamlı geliştirmekteyiz.

Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi yakından takip etmektedir. İşlemlerimizde son teknoloji ekipmanları kullanmakta, kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firmamız, müşterilerinin kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır.

Birinci sınıf hizmet Kalitesine sahip olan firmamız müşteri istek ve taleplerine en kısa zamanda yanıt vermektedir.

Doğru çalışma sisteminde, plan ve program dahilinde çalışılmaktadır.

25 Kişilik çalışma ekibine sahip olan firmamız yılların vermiş olduğu birikim, bilgi ve tecrübe sayesinde 1. sınıf hizmet vermektedir.

Evlerinizde, işyerlerinizde, Kamu alanlarınızda, klimaya ihtiyaç duyulan her ortamda firmamız geniş servis ağı ve deneyimli teknisyenlerimiz ile profosyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Soydan Teknik

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com