Bereketnur Ambalaj Reklam San. Tic. Ltd. Şti.

"Bay Muhasebeci Aranıyor." ilanına ait detaylar

Bay Muhasebeci Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 130 görüntüleme Bay  İlan No : 3937

İş Detayları

Habibler'deki firmamızda çalışacak
Deneyimli bay muhasebeci aranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Bereketnur Ambalaj ve Ofset, 2000 yılında iki kardeşin ortaklığı ile kuruldu. Kurucuları Murat DALAR ve Muhiddin DALAR, ambalaj sektöründe gerek pazarlama gerek imalat alanındaki 26 yıllık tecrübeleri ile müşterilerine hizmet vermeye başlamışlardır.Bereketnur Ambalaj'ın kurulduğu günden itibaren yegane amacı, müşteri memnuniyeti ve bu doğrultuda ofset kutu ve sıvamalı kutu olarak kaliteli ürünler sunmaktır. Bu amacına ulaşabilmek için ilk başta müşteri ilişkilerine önem vermiştir.

Bütün bunları gerçekleştirirken kaliteye önem vermeyi de unutmuyor. Kalite için neler gerekli? Ambalaj üretimi grafik tasarım ile başlar. Bereketnur Ambalaj, "Ambalaj, Ürünün Elbisesidir." ilkesini her daim benimsemiştir. Bunun için uzman grafik tasarım kadrosu ve teknolojik grafik departmanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tasarımda müşterileine istekleri doğrultusunda ve onlara yönlendirici tasarımlarla ambalajı yapılacak ürünün mağazada ve marketlerde en iyi şekilde sergilenmesi için göz alıcı tasarımlar sunar.

Makina parkuru konusunda da Bereketnur Ambalaj hep ileriye dönük atılımlar yapmıştır. Grafikten çıkan tasarımın ofset kutu olarak basılması, basımdan sonra sıvama, kesim, yapıştırma, dikiş gibi bazı işlemlerden geçmesi gerekiyor. Bunun için Bereketnur Ambalaj tam bir entegre tesis haline gelerek her alanda tam otomatik makinelere sahiptir. Baskı kalitesini daha da ileriye taşıyabilmek amacı ile Roland 800 - 6 Renk baskı + Lak ofset baskı makinesini bünyesine katmıştır.

Müşterilerine istedikleri ambalaj ürünleri ve ofset kutu konusunda tavsiyeler verip ürünlerini en iyi şekilde sergileyebilmeleri için onları yönlendirmiştir. Bereketnur Ambalaj'da müşteri, müşteri olarak değil her zaman bir dost olarak görülmüştür.

Bereketnur Ambalaj olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en kaliteli bir şekilde sağlamayı ilke edindik.Bereketnur Ambalaj, OFSET KUTU ve AMBALAJ'da tedarikçiniz değil "AMBALAJ'daki ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR."

Hakkımızda
gallery/mechanical-printing-press

Bereketnur Ambalaj Reklam San. Tic. Ltd. Şti.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com