Dörtel Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.

"Bay Ön Muhasebe Elemanı" ilanına ait detaylar

Bay Ön Muhasebe Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 227 görüntüleme Bay  İlan No : 6347

İş Detayları

       ACELE
VEGA ve Zirve muhasebe programlarını kullanabilen,
GAZİOSMANPAŞA, 500evler, Küçükköy, Sultangazi ve çevresinden,
FATURA, irsaliye vs. işlemlere bakacak
BAY ön muhasebe elemanı alınacaktır.
Müracaatlar CV ile yapılacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

DÖRTEL YAPI MALZEMELERİ 1978 yılından bu yana Gaziosmanpaşa’da ev inşaat malzemeleri sektöründe bilinen bir firmadır. Dörtel Yapı Sektöründe öncü ve lider konumda olan firmalarla çalışmaktadır. Bunlardan bazıları Gürallar, Petek Banyo,Decovita ve Weber' dir.

VİZYONUMUZ: DAHA YÜKSEK HEDEFLERE YOLCULUK  İnşaat Malzemeleri satışı; Piyasanın sürekli değişen taleplerine uyan dostluk, güven ve esnekliğe sahip, modern satış mağazalarımızda gerçekleşmektedir. Geleceğe dönük gelişimlere açık ve müşteri odaklı çalışan bir işletme olarak Dörtel Yapı, gittikçe globalleşen piyasaların taleplerini karşılamakta ve böylece ortaya çıkan fırsatları değerlendirmektedir.Pazardaki başarımız için şart olan rekabet yeteneğimizi sürekli olarak korumaktayız.

BAŞARIMIZIN SIRRI ÇALIŞANLARIMIZDIR.Dörtel Yapı'nın başarısının sırrı; Yüksek motivasyonlu, iyi eğitimli ve profesyonel yönetim enstrümanları sorumlu insiyatif kullanma becerisi ve çağdaş çalışma ortamı sağlanmasıyla gerçekleşen modern personel politikaları ile motive eden ve verim arttıran bir işletme sunmaktayız.

Dörtel Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com