Özcanpen İnş Oto Turz Gıda San Tic Ltd Şti

"Muhasebe Elemanı Aranıyor" ilanına ait detaylar

Muhasebe Elemanı Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 219 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 3653

İş Detayları

Esenyurt Akçaburgazdaki Pvc, Kapı, Pencere Fabrikamıza; Muhasebe elemanı alınacaktır

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

ÖZCANPEN 15 yılı geçen ticaret hayatında üretim kapasite artışı ve teknolojisi ile 2009 yılında yeni bir tesis ve yeni bir anlayış ile ticaret hayatında kendisini sürekli büyüterek ve geliştirerek bu günkü durumuna ulaşmıştır.

Son teknolojik gelişmeleri ile tecrübelerini bir araya getirerek iş hacmini büyüten ülkesine milletine faydalı olmak için modern tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği ürünlerde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında önemli ölçüde başarılar elde etmiştir.

ÖZCANPEN bugüne kadar alınan iyi sonuçlar ile bugünlerde üretimini yaptığı ürünlerin marka değerlerini yükseltmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
 

Özellikle müşterilerinin ve iş ortaklarının hedef ve çıkarları doğrultusunda ve gelişen ve değişen müşteri beklentilerine cevap vermek adına ÖZCANPEN olarak yeni yatırım ve proje odaklı çalışmalar ile sektör adına yeni kazanımlar elde etmek için Ar-Ge birimimizin çalışmaları aralıksız devam etmektedir.

Bundan sonraki yıllarda konusunda ilerleyerek ve bünyesinde yeni yapacağı üretimleri İle sektörde öncü olma özelliğini koruyarak çalışmalarını topluma ve millete yarar sağlamak adına ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile sürdürecektir.

VİZYON

Özcanpen Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan inşaat ve yapı malzemeleri sektörünün yapı taşlarını bir çatı altında toplayarak gerek ulusal gerekse uluslar arası platformda, insana, fikre ve üretime saygı göstermek suretiyle büyümeyi kendisine vizyon olarak almıştır.

MİSYON

Özcanpen; Türk ekonomisinin ve ticari yaşamının gelişimine katkıda bulunmak ve toplumun müşterek değerleri üzerine bir yapı oluşturarak, kaynak ve dinamiklerini doğru kullanmak suretiyle durmadan çalışmayı ve istihdam alanları yaratmayı kendine misyon edinmiştir.

 

Özcanpen İnş Oto Turz Gıda San Tic Ltd Şti

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com