Tpş Yangın Söndürme Cih. A.Ş.

"Ön Muhasebe Elemanı Aranıyor." ilanına ait detaylar

Ön Muhasebe Elemanı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 77 görüntüleme 20-35 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 6273

İş Detayları

BAHÇELİEVLERYenibosna'da faaliyet gösteren firmamıza bayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları ve Yangın Algılama Sistemleri 1983 yılında Mehmet Yerlikaya tarafından kurulmuştur. 
30 yılı aşan deneyimi ile Türkiye'nin en köklü ve en güvenilir firmalarını,kurum ve kuruluşlarını portföyünde bulunduran Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları; 
sektörünün lider ve en profesyonel firması olmaya devam etmektedir. Yangın söndürme cihazları,yangın algılama sistemleri,otomatik söndürme sistemleri,yangın dolapları,davlumbaz söndürme sistemleri gibi birçok yangından önleyici ve koruyucu konularda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. 

Yangınla mücadelede Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları 7gün 24 saat hizmetinizdedir. Deneyimli ekibimiz,geniş filomuz ile yıllardır sizlerin tercihi olan firmamız Dünya Standartlarında hizmet vermektedir. Firmamız 25 Mayıs 2003 tarihinde ISO 9001 : 2000 Kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özellik TÜPAŞ OLARAK FİRMAMIZDA PAZARLAMACI bulundurmamaktır! 

Müşterilerimizin tamamı referanslar ile bizlere ulaşırlar çünkü kalitemizi,bizler değil müşterilerimiz memnuniyetleri ile yıllardır reklamlamaktadır. Günden güne büyüyen portföyümüz ile yangına dair aradığınız herşey firmamızda bulunmaktadır. Biz hiçbir başarının tesadüf olmadığının bilincindeyiz. 
Saygılarımızla;

TPŞ YANGIN SÖNDÜRME CİH. A.Ş.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com