Odak Paz. İhr. İth. Müm. A.Ş.

"Peugeot - Opel - Hyundaı Markalarımız İçin; Mekanik, Elektrik, Trim Teknisyeni, Kalite/ Son Kontrol Personeli Alınacaktır. (Topkapı)" ilanına ait detaylar

Peugeot - Opel - Hyundaı Markalarımız İçin; Mekanik, Elektrik, Trim Teknisyeni, Kalite/ Son Kontrol Personeli Alınacaktır. (Topkapı) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 596 görüntüleme Bay  İlan No : 23038

İş Detayları

PEUGEOT - OPEL - HYUNDAI

MARKALARIMIZ İÇİN;

MEKANİK, ELEKTRİK, TRİM TEKNİSYENİ,

KALİTE/ SON KONTROL

PERSONELİ ALINACAKTIR.

(TOPKAPI)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Hakkımızda
Odak Otomotiv, müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli, daha profesyonel, daha güvenilir hizmet verebilmek adına daha da büyüyor. Bugüne kadar sıfır araç satışı, servis ve sigorta hizmeti olarak mükemmeli başararak sadece ve sadece müşteri memnuniyetine odaklanarak, sizlerinde sayesinde adımızı markamızın önüne yazdık.


Misyonumuz

Satış, satış sonrası, yedek parça, tuning ve 2.el hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratan prestijli bir şirket olmaktır. Standartların üzerinde müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışımızla, eğitimli kadromuzla, sürekli kendimizi geliştirerek, 1989 yılından bugüne otomobil bayileri içinde haklı ve seçkin bir üne sahibiz. Topkapı'nın merkezinde ve Bayrampaşa'da satış servis ve yedek parça hizmetlerimiz sürmektedir. Teknik donanımımız ve uzman kadromuz otomobil teknolojisini ve kalitesini sizlere tanıtmak için hizmetinizdedir.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe ilk tercih edilen, güçlü, güvenilir, yenilikçi, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli arttıran bir şirket olmaktır.

ODAK PAZ. İHR. İTH. MÜM. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com