Ebi Oto Kuaförü

"Deneyimli Bay Bayan Oto Yıkama Elemanı Aranıyor." ilanına ait detaylar

Deneyimli Bay Bayan Oto Yıkama Elemanı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu Antalya 117 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 4548

İş Detayları

 Ebi Oto Kuaför Araç Başı 10 TL Ücretle Çalışacak Deneyimli Bay Bayan Oto Yıkama Elemanı Aranıyor. Kalacak Yer Vardır. 

Sosyal Haklar

  • Yemek

Şirket tanımı

Ebi Oto Kuaför olarak Antalya-Kemer'de oto yıkama,pasta cila,far parlatma gibi işleri profesyonel olarak sürdürmekteyiz.
Oto yıkama sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Oto Yıkama sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.
Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Ebi Oto Kuaförü

Copyright © 2018 isinibul.com