Hera Estetik Medikal

"Estetik Cihazları Elemanı" ilanına ait detaylar

Estetik Cihazları Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 126 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 5650

İş Detayları

HERA Estetik Firmasına;
İSTANBUL Avrupa Yakası Avcılar bölgesine yakın ikamet eden
GÜZELLİK uzmanı Eğitmen
GÜZELLİK salonlarında kullanılan cihaz sistemlerine hakim
SEYAHAT engeli olmayan cihaz satışlarını arttırmaya yardımcı olmak
TAKIM çalışmasına uygun
RAPORLAMA yapabilen
MAAŞ+ Primle Çalışacak Takım Arkadaşları Arıyoruz..

Şirket tanımı

Hera Estetik ve Medikal, 2007 yılında Birdal Duman tarafında kurulmuş, İstanbul merkezli bir Medikal Teknoloji şirketidir.

Sektördeki boşlukları, eksiklikleri sistematik bir şekilde analiz ederek kozmetik, medikal estetik, sağlık, güzellik sektörüne ayrıca tıp dünyası profesyonellerine tüm dünyada kullanılan en yeni teknoloji ve ürünleri tedarik etmek temel amacı olmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendisine ilke edinmiştir.

Lazer Sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan deneyimli satış kadrosu, satış sonrası uzman hekimler ve estetisyenler tarafından verilen eğitim hizmetleri, gerektiğinde hekimlere ve uzman estetisyenlere yurtdışında workshop veya seminerlere katılım olanağının sunulması ayrıca satış sonrası back up hizmetlerinin (parça değişimi..vs.) sağlanmasıyla sonuçlanması beklenen müşteri ile cihaz/ürün arasındaki memnuniyet şirket politikası içerisinde yer almaktadır. Tüm cihazlarımızda CE belgesi mevcut olmakla birlikte HERA markası, tasarımlarında estetiği mühendislikle buluşturmaktadır.

Uygulayıcılara cihaz ve ürün kullanım eğitimi, Hera Estetik Medikal tarafından verilen eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir. Ayrıca yurt içinde düzenlenen sektörel fuarların, kongre ve sempozyumların büyük bir çoğunluğun da ise boy göstermektedir. Böylece elektroestetik ve medikal cihazlar alanında dünyadaki güncel gelişmeleri sürekli takip edip ürün gamını geliştirerek , bu alanlardaki yenilikleri ülkemize bu tür etkinliklerde sunup en kısa zamanda ulaştırmak için her türlü çalışmalar yapılmaktadır.

Bugün ise aralarında güzellik merkezlerine ek olarak özel hastaneler, tıp merkezleri ve polikliniklerin yanı sıra Türkiye’nin bir çok özel kuruluşuna cihaz ve ürünler temin edilmektedir.

Hera Estetik Medikal

Copyright © 2018 isinibul.com