Lifeport Hospital

"Hastanemize Tüm Branşlarda Hekim Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Hastanemize Tüm Branşlarda Hekim Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu Tekirdağ 107 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 7323

İş Detayları

ÇORLU'da 
faaliyet gösteren Lifeport Hastanesi'ne tüm branşlarda hekim alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

KURUMSAL

LIFEPORT HOSPITAL   bir ASLAR ÖZEL SAĞLIK YATIRIMLARI VE HİZMETLERİ A.Ş. kuruluşudur.  LIFEPORT HOSPITAL  bölgede dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmayı hedeflemiş, en güncel tıbbi yaklaşımları güvenilir bir ortamda hastalara sunmak amacıyla kurulmuştur.

TARİHÇE

2005 yılında Çorlu’da Özel As-Tıp Nörofizyoloji Merkezi, nörolojik yakınmalı hastalara ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunmak amacıyla kuruldu. Uzun süre bölge halkına nörolojik rahatsızlıkların teşhisi ve tedavisi ile ilgili hizmet verdi.

2008 yılında Çorlu’da Özel Asrın Tıp Merkezi 6 kadrolu bir tıp merkezi olarak kuruldu. Genel cerrahi, dahiliye, kadın doğum, çocuk hastalıkları, diş hastalıkları, radyoloji, endoskopi, beslenme ve diyet, acil servis hizmetleri verildi.

06/06/2013 tarihinde mevcut tıp merkezleri birleşti ve ASLAR ÖZEL SAĞLIK YATIRIMLARI VE HİZMETLERİ A.Ş. kurularak LIFEPORT HOSPITAL  projesine başlandı. 7500m² kullanım alanı olan LIFEPORT HOSPITAL’ da 75 yatak kapasitesi, 7 tek kişilik özel yoğun bakım birimi,10 yetişkin yoğun bakım birimi, 13 yeni doğan yoğun bakım birimi, 4 ameliyathane, 1 doğumhane, acil servis, endoskopi, laboratuvar, radyoloji,1,5 tesla mr, 16 kesit  tomografi, mamografi, check-up merkezi, estetik çözümler merkezi, poliklinik birimleri, yemekhane, toplantı salonu, kafeterya, sergi salonu, otopark ve bahçe yer almaktadır.

Hastanemiz %100 temiz havalı klima santraliyle, soğutma ve ısıtma sistemiyle çalışmaktadır. Hastanemizde 1 ana giriş ve 1 acil servis girişi olmak üzere 2 giriş bulunmaktadır. LIFEPORT HOSPITAL’da 51 konforlu tek kişilik hasta odası, 3 süit oda bulunmakta olup, 75 yatak kapasitesi mevcuttur. Süit odalar 36 m², standart odalar 27,5 m²’dir. Tüm hasta odaları ve WC’ lerde hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır. Hasta yatak başlarında hemşire çağrı zili butonu yer almaktadır. Butona basıldığında katlardaki hemşire bankolarında bulunan banko monitöründe sesli uyarı sistemi devreye girer. Kat hemşiresi bu uyarı ile odaya yönlendirilir. Tüm hasta odaları pencereli ve gün ışığı alır konumdadır. Tüm hasta odalarında led aydınlatma sistemi bulunmaktadır. Hastanemizde 4 adet asansör ve ön girişte engelli hastalarımız için engelli asansörümüz mevcuttur.

Uluslararası standartlara uygun hizmet anlayışıyla LIFEPORT HOSPITAL 08/11/2016 tarihinde faaliyete geçmiştir.

 

MİSYON

Dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak.

 

VİZYON

Tüm kadromuz ile saygın bir sağlık kuruluşunda en güncel tıbbi yaklaşımları hastalarımıza ulaştırmak.

Lifeport Hospital

Copyright © 2018 isinibul.com