Meriç İplik Ltd. Şti.

"Bayan Sekreter Aranıyor." ilanına ait detaylar

Bayan Sekreter Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 187 görüntüleme Bayan  İlan No : 3710

İş Detayları

BAYRAMPAŞA'daki Şirketimizde çalışacak;
Diksiyonu düzgün, tecrübeli, bayan sekreter alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1994 yılında kurulan Şireci iplik, iplik sektörünün 15 yılın üzerindeki gurur duyulacak tecrübesiyle bugün iplik sektörünün dinamik, ilerleyici ve yenilikçi isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Türkiyenin önce gelen iplik ihracatçılarından olan firmamız Mısır Ukrayna Rusya gibi ülkelere büyük ihracat faliyetler göstererek Şireci İpliği bir dünya markası haline getirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

100 den fazla iplik çeşiti ile geniş bir iplik yelpazesine sahip olan şiraci iplik iç pazarında vaz geçilmez isimlerinden olmayı başarmıştır.Gerek yılların verdiği tecrübemiz gerek ise profsolyenel çalışanlarımzla yurt içinde ve yurt dışında en iyi hizmeti vermeyi prensip edilmiş bir şekilde faliyetlerimiz sürdürmekteyiz .

Ticareti çok iyi biliyoruz ve ticaret ahlakımızı her zaman koruyan firmamız akrilik, alpaka, frize, doristos ve meltem gibi iplik çeşiti ile sektörünün dikat çekici firmalarından olmuştur . Hedefimiz kalitemizden, iyi ticari ahlağımızdan ödün vermeden, firmamızı bu haliyle veya ihtiyacı doğrultusunda büyüyerek yarınlara taşımak , müşterilerimizde beraber her iki taraflı kazanarak müşterimiz ve bizler için daha nice kelifli ticaretler gerçekleştirmektir.

Meriç İplik Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com