Vizyon Global Tük. Mal. Paz.San.Tic.A.Ş.

"- Şoför - Acele Meşrubat Dağıtımına E Ehliyetli Şoförler. (Yenibosna)" ilanına ait detaylar

- Şoför - Acele Meşrubat Dağıtımına E Ehliyetli Şoförler. (Yenibosna) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 349 görüntüleme Bay  İlan No : 22383

İş Detayları

                - ŞOFÖR -

ACELE MEŞRUBAT DAĞITIMINA

E EHLİYETLİ ŞOFÖRLER.

(YENİBOSNA)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Vizyon Global Tüketim Malzemeleri Pazarlama San. Tic. A.Ş. kurulduğu 2012 yılından bu güne, FMCG (Hızlı tüketim ürünleri) sektöründe pazar lideri olan dev markaları geniş pazarlama ve dağıtım ağı sayesinde Türkiye ile buluşturmaktadır.

Vizyon Pazarlama’nın pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirdiği markalar; Koska Helvacısı, Silver, Dimes, Erikli, Freşa, İndomie, Nestle Su ve Türk Tuborg markalarıdır.

Vizyon Pazarlama, satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiği gıda ve gıda dışı ürünler için yenilikçi ve sürdürülebilir hizmet kalitesini benimseyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon Pazarlama, iştirakleri arasında Emiliano Zapata Deri San. Tic. A.Ş.,Havana Motorlu
Araçlar San. Tic. A.Ş. ve Toprak Yenilenebilir Enerji San. Tic. A.Ş.’nin de yer aldığı
Derlüks Yatırım Holding A.Ş. bünyesindedir. 

DÜNYA MARKALARININ VİZYON'U

VİZYON GLOBAL TÜK. MAL. PAZ.SAN.TİC.A.Ş.

Benzer İş İlanları
- Şoför - Ağır Vasıta Ehliyetli Şoförler Alınacaktır. Gördemsan A.Ş. Müracatlar: Osmangazi Mah. Özyurt Sok. No:6 Sancaktepe / İstanbul  İstanbul (Avr) / Eyüp - Sevkiyat Şoförleri - Acele Gıda Dağıtım Firmamıza; 25-45 Yaşlarında, Src Psikoteknik Belgeli, B Sınıfı Ehliyetli, Kamyonetle Sevkiyatta Çalışacak Şoförler Alınacaktır. (Bahçelievler)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Cağaloğlu'ndaki Katlı Otoparkımıza Şoförler Alınacaktır. Ssk + Yemek + Yol  İstanbul (Avr) / Arnavutköy İstanbul Bayrampaşa Mega Centerdaki Gıda Firmamızda Dağıtım Yapabilecek B/ E Sınıfı Ehliyeti Olan Şöförler Alınacaktır. Ssk+ Yemeğimiz Mevcuttur  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa - Şoför - Bayrampaşa'da Bulunan Medya Ulaşım Hizmetleri Veren Firmamıza; İbb Şoför- Src Ve Psikoteknik Belgeleri Olan, Tercihen Emekli Şoförler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Arnavutköy - Şoför - Acele Meşrubat Dağıtımına E Ehliyetli Şoförler. (Yenibosna)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Kamyon - Kamyonet Şoförleri - Acele Bağcılar'daki Şirketimize; Src Belgeli, Kamyon- Kamyonet Şoförleri Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Arnavutköy - Kamyon Şoförleri - İstanbul'daki Taşocağı Şantiyemize; Dolgun Maaşla Çalışacak, Tercihen Taşocağı Ve Harfiyat Tecrübeli Damperli Onteker Ve Kırkayak Kamyon Şoförleri Alınacaktır. (C- Ce1- E Sınıfı Ehliyetli,) Src'li, Gurbetçi, Vardiyalı  İstanbul (Avr) / Sarıyer - Sevkiyat Şoförleri - Acele Esenyurt Haramidere'deki Matbaamıza; Sevkiyat Şoförleri Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Tır Şoförleri - İzmir Aliağa'daki Firmamıza; En Az 3 Yıl Tecrübeli, D+C Sınıfı Ehliyetli, Src3- Src4 Ve Psikoteknik Belgeleri Olan, Askerliğini Tamamlamış, Aliağa Ve Menemen Bölgesinde İkamet Eden - Tır Şoförleri - Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Arnavutköy

Copyright © 2018 isinibul.com