Alucoreks Alüminyum A.Ş.

" E Sınıf Ehliyet Ve Src Belgeli Şoför Aranıyor." ilanına ait detaylar

E Sınıf Ehliyet Ve Src Belgeli Şoför Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 72 görüntüleme 25-45 Yaş Bay  İlan No : 6989

İş Detayları

Avcılar'dabulunan şirketimize; E-sınıf ehliyet ve SRC belgeli şoför aranmaktadır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Firmamız 1968 yılında, Erdinçoğlu Teknik Profil Komandit Şirketi unvanı ile İstanbul Kapalıçarşı'da ticaret hayatına başlamıştır. 

Uzun yıllar sektörde edinilen tecrübeler neticesinde, yeni bir oluşuma gitme kararı alan şirketimiz, 2009 yılında Alucorex markası adı altında, Ankara ve İstanbul'da faaliyetlerine devam etmiştir.

İşletmemiz 2015 yılı içerisinde büyüme kararı alarak merkezini İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşımış ve ayrıca yine aynı yıl içerisinde Antalya'daki yeni şubesini hizmete açmıştır.Bugün Alüminyum Profil imalatı yapan firmamız, İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Samsun illerinde bulunan 5 farklı satış noktası ile ülkemizin her yerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Bunun yanında firmamız, Avrupa, Amerika, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu pazarında da faaliyet göstermektedir.

Alucorex, Türkiye standartlarını zorlayan, kaliteli ürünleri ve bunun yanında müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışı ile sektörün sayılı firmaları arasında yer almaktadır. Yapmış olduğumuz standart imalatın dışında, müşteriye özel çözümler üretebilme yeteneğimiz ile sektörde fark yaratmaktayız. Bu yeteneğimiz sayesinde; Alüminyum Profil kullanımının yer aldığı her türlü sistem ile alakalı alternatif çözümler sunmamız söz konusu olmaktadır.

Alüminyum Profil imalatı ve tasarım konusunda; duşakabin, tente, mobilya, soğutma, korkuluk, dorse profilleri ağırlıklı olmak üzere daha başka pek çok sektörde faaliyet göstermekteyiz.

Özellikle Avrupa ve Amerika marketinde ki pazar payını genişletmeyi amaçlayan firmamız, hurda karışımı bulunmayan yüksek kalitedeki Alüminyum Profillerini, 9 inch'e kadar billetlerle, sahip olduğu CAD/CAM sistemi, tel ve dalma erozyon, CNC torna, kalıp imalatı için gereken konvansiyonel tezgâhlar, Qualanod normlarına uygun 5 mikrondan 25 mikrona kadar kaplama yapabilen eloksal tesisi, dikey ve yatay elektro-statik boyahaneler kullanarak üretmektedir. Sahip olduğumuz 3500 ton kapasiteli ekstürizyon presimiz ile metrede 8 kg'a ve 400 mm'ye kadar büyüklüklere ulaşan profilleri sorunsuz şekilde üretebilmekteyiz. Özellikle büyük ve ağır profil kullanımının yoğun olduğu sektörlerde, firmamızın ürünleri fark yaratmaktadır. 

Alucoreks Alüminyum A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com