Platform Turizm Taşımacılık

"Personel Servisine Deneyimli Şoförler" ilanına ait detaylar

Personel Servisine Deneyimli Şoförler Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 217 görüntüleme Bay  İlan No : 3717

İş Detayları

Anadolu yakasında oturan, E sınıfı ehliyetli, SRC- Psikoteknik belgeleri olan, 27+1 araç kullanabilen personel servisi çekebilecek deneyimli şoförler alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

TÜRKİYE’NİN SINIRLARINI AŞAN BÜYÜK GÜÇ
Personel taşımacılığı ve filo kiralama alanlarında faaliyet göstermek üzere 2002 yılında kurulan Platform A.Ş., ilerleyen yıllarda faaliyet kapsamını genişleterek yurt içinde ve dışında büyük başarılara imza atmış, ülke kalkınmasına katkı sağlayan hizmet şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Günümüzde Platform A.Ş., personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama, iş makinesi ve özel donanımlı araç kiralama, kültürel amaçlı gezi organizasyonları, seyahat acentesi işletmeciliği, gıda nakliye ve dağıtım hizmetleri, yurt dışında metrobüs ve toplu taşımacılık hizmetleri, personel destek hizmetleri (zabıta, temizlik ve güvenlik) ve mesire yeri işletmeciliği gibi hizmet sektörünün birçok alanında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana yurt içinde ve dışında rekabet gücünü artırmak için teknoloji ve bilgi birikimine yatırım yapmaya önem veren Platform A.Ş., profesyonel çalışanları, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla çağa ayak uydurmuştur. Hizmette en üstün kalite anlayışını benimseyen firmamız, 2014 itibariyle 189 milyon TL ciro ve 850 çalışan istihdamıyla ülke ekonomisine katkı yapmaya devam etmektedir.

Platform Turizm Taşımacılık

Copyright © 2018 isinibul.com