Yayalar Soğutma Yetkili Servis

"Beyaz Eşya Ve Klima Teknisyenleri" ilanına ait detaylar

Beyaz Eşya Ve Klima Teknisyenleri Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 340 görüntüleme Bay  İlan No : 7015

İş Detayları

Acele  Zeytinburnu Vestel Servisimizde çalışacak
Beyaz eşya teknisyenleri ve
Klima teknisyenleri alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

YAYALAR TEKNİK servisi Zeytinburnu ve bölgelerinede aynı gün içerisinde beyaz eşya klima ve kombi ürünlerinin satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Beyaz eşya ürünleri çamaşır, bulaşık ve buzdolabı arızalarında garantili servis hizmeti veren servisimiz müşteri memnuniyetini daima yüksek kalitede tutmayı hedeflemektedir.

YAYALAR TEKNİK Servisi beyaz eşya klima kombi ve elektronik ürünlerinin montaj, bakım, onarım gibi servis hizmetleri vermektedir. Yayalar teknik servisi kalite ve güven prensibi ilke edinerek mutlu müşteriler hedeflemektedir, hizmetlerde Yayalar ürünlerinin kalitesi kadar servis alt yapısının sağlamlığınıda beraberinde getirmektedir.

Sizlere hafta içi ve hafta sonu kesintisiz olarak müşteri desteği veren çağrı merkezimiz sorun ve şikayetlerinizi değerlendirerek çözüm sunabilmektedirler, ayrıca Yayalar teknik servis ekibimizle iletişim kurarak ürün grupları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yayalar servisi sizlere 08:30 ila 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir, sizde çağrı merkezimize ve nöbetçi servis araçlarımıza 212 416 42 26 numaralı çağrı merkezimizi arayarak tüm bu profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Fatih, Zeytinburnu ve Bakırköy semtlerine her gün düzenli olarak servis araçlarımız hizmet vermektedir.

Yayalar Soğutma Yetkili Servis

Copyright © 2018 isinibul.com