Tuğba Kuru Temizleme Ltd. Şti.

"Bilgisayar Kullanmayı Bilen Terzi" ilanına ait detaylar

Bilgisayar Kullanmayı Bilen Terzi Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Asya) 234 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 4899

İş Detayları

Halkalı bölgesinde bulunan mağazamıza

Bilgisayar kullanmayı bilen

Terzi aranmaktadır. 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

2009 yılında kurulan Dry Corner, İstanbul'da 11, Adana ve Ankara'da 1'er şubesi ile organik kuru temizleme konseptinde sektörde yaptığı teknolojik yatırımlar ile öncülük yapan bir firmadır. Aynı zamanda bir çok mağazamızda terzi ve tadilat hizmeti vermekteyiz.

İş hayatında ve günlük yaşamımızda iyi görünmek için pahalı giysiler almak ya da en moda tasarımları giymek yetmiyor artık. Çünkü bundan daha önemlisi, eğer üzerimizdeki giysiler temiz, bakımlı ve olması gereken formda değilse mükemmel olmak için sarf ettiğimiz tüm çabalar boşa gidiyor. Onun içindir ki, iyi bir kuru temizleme firması, günümüz modern yaşamında önemli bir ihtiyaç halini alıyor.

DryCorner günümüz insanının bu ihtiyacını karşılamak üzere 2009 yılında kurulmuş yenilikçi ve yüksek standartta bir kuru temizleme firmasıdır. Kullandığı yeni teknolojiye sahip ekipmanları, tecrübeli/eğitimli personeli ve özenli hizmet anlayışıyla bu sektördeki standartları yükseltmeyi hedeflemektedir.

Öte yandan DryCorner , temizlikle ilgili birçok ihtiyacınızı bir merkezde karşılamayı hedefleyen tam bir tesistir. Kuru temizlemenin yanı sıra, çamaşır yıkama, ütüleme, perde ve stor temizliği, halı temizliği gibi birçok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Böylece her tür temizlik ihtiyacınızı tek bir merkezde çözme şansını sizlere sunuyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz ve gün geçtikçe büyüyen sadık müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek için DryCorner olarak bir telefonunuzla ürünlerinizi evinizden ücretsiz olarak alıp yine evinize teslim ediyoruz. Bu sayede bize kolaylıkla ulaşmanıza imkan sağlıyoruz. 

Tuğba Kuru Temizleme Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com