3E Tekstil Paz. San. Tic. Ltd. Şti

"Makastar Ve Makastar Yardımcısı Aranıyor." ilanına ait detaylar

Makastar Ve Makastar Yardımcısı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 337 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 7948

İş Detayları

AVCILAR  Firuzköydeki Tekstil Fabrikamıza tercihen Assis kesim programını bilen, elle çizim yapabilen makastar-  makastar yardımcıları aranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Baby Jem bebek aksesuarları ve tekstil üretimi yaparak sektörde faaliyetlerine devam etmektedir.Genç, dinamik kadrosu ve yaratıcı ürünleri ile anne ve bebeklere hizmet etmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm faaliyetlerinde müşteriye, personele, alt ve yan sanayiye daima dürüst davranmayı amaç edinmiştir. Doğumdan itibaren her bebek annesinin ilgi ve bakımına muhtaçtır.Babyjem ürünlerinde bebek sağlığına ve rahatlığına öncelik vererek sektörde yüksek kalite de üretime ulaşmıştır.

Annelerin ve 0-3 yas arası bebeklerin ihtiyaçlarını sürekli olarak yakından takip eden Baby Jem Ar-ge departmanı, ürün çeşidini her gün biraz daha geliştirerek, arttırmaktadır. BabyJem bebek bakımının ve sağlığının gerektirdiği sorumluluğu bilerek, kaliteli ürünü ulaşılabilir fiyatlarda müşterilerine sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin seçkin bebe mağazalarında ,zincir marketlerde ve yurt dışında birçok ülkede son tüketiciyle buluşmaktadır. Vizyonumuz, kalitemizi ülkemizde ve dünyada daha fazla anne ve bebeğe ulaştırmaktır.

Baby Jem Hakkında

Copyright © 2018 isinibul.com