Jorda Triko Tekstil

"Remayözcüler, Yardımcıları, Singerciler" ilanına ait detaylar

Remayözcüler, Yardımcıları, Singerciler Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 197 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 4679

İş Detayları

JORDA Triko'ya remayözcüler ve yardımcılar, singerciler aranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

ORDA KNITWEAR
1974 senesinde Triko-örme sektöründe faaliyetleri başlayan firmamız 2013 yılından itibaren JORDA KNITWEAR markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında yerini almaya başlamıştır. Firmamız kendisine ait olan 3.000 m2 kapalı alanda hem yurt içi hemde ihracata yönelik çalışmalarını, kendi sektöründe en iyi olma çabası ve iddasıyla büyük bir titizlikle sürdürmektedir. Firmamız kalitesinde ve kendi özgün çizgisinde ödün vermeden daha yenilikçi ve sektöründe öncü olmayı ilke edinmiştir. Ürün kapasitesini sürekli yeniliyerek ve dünya moda trendlerini çok yakından takip ederek hazırlanan koleksiyonları farklı özgün çizgileriyle dikkat çekmektedir. Jorda knitwear teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek bilgisayar destekli tekstil makinelerinin yanı sıra örgü-dokuma ve konfeksiyon üretimine paralel olarak tüm üretim işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren tam entegre bir tesistir.

MİSYONUMUZ
Dünya modasını en özgün şekilde tasarımlarımıza yansıtarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla moda sektöründe dünya liderleri arasında yer almak.
VİZYONUMUZ
Hazır giyim sektöründe Türkiyede ve dünyada rahatlığı ve şıklığı birleştiren, hizmet ve ürün kalitesini daima yükselten sürekli gelişmeyi, kaliteyi , profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışta müşteri ve çalışanları için sürekli değer üreten ve en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.

Jorda Triko Tekstil

Copyright © 2018 isinibul.com