Güryıldız Tekstil

"Ustabaşı" ilanına ait detaylar

Ustabaşı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 137 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 5660

İş Detayları

YUVARLAK örmeye tecrübeli ustabaşı aranıyor. 

Şirket tanımı

Kurumsal bir firma olma bilinciyle GÜRYILDIZ, yer aldığı sektörde ulusal ve uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, bulunduğu pazarlarda daha etkin ve verimli, çalışanları ve müşterileri için tercih edilen firma olmak için çalışmaktadır.

Çalışanlarımızın ve buna bağlı olarak kurumuzun gelişiminin yanısıra, başta faaliyette bulunduğumuz ülke ekonomisi ve istihdamı olmak üzere sektörümüze ve insanlığa katkı sağlamak, temel amacımızdır.

GÜRYILDIZ olarak doğal yaklaşım ve davranışımız; ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik değerleri, evrensel normları, uluslararası standartları ve hukuk kurallarını gözeterek, tabii hukuka ve insanlığı ayakta tutan değerlere uygun hareket etmektir.

Başarımızın ölçütü; çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş yaptığımız kuruluşlar ve faaliyette bulunduğumuz ülke kamuoyundaki imajımızdır. Kurumsal etik anlayışımıza ve ilkelerimize uygun hareket ederek sonuç aldığımızda GÜRYILDIZ’ ı başarılı kabul ederiz.

GÜRYILDIZ, çalışanlarına mesleki ve kişisel gelişim fırsatları sunmanın yanısıra; çalışanlarının hak ve hukukunu sağlama ve koruma sorumluluğundan taviz vermez.

GÜRYILDIZ çalışanı, kurumuna azami katkı sağlamayı keyifli bir kişisel/mesleki gelişim fırsatı olarak görür. Kuruma katkısını özsaygı ve disiplin çerçevesinde ortaya koyan çalışanlarımız, Toplam Kalite anlayışını benimsemiş bir ekibin parçalarıdır.

Tüm GÜRYILDIZ çalışanları, GÜRYILDIZ’ ın Kurumsal Anayasası’nı bilir, uygular ve sahip çıkar.

GÜRYILDIZ yöneticileri ve çalışanları, üstlenmiş olduğu sorumluluk ve görev bilinciyle ilgili mevzuata, çağdaş yönetim tekniklerine, uluslararası kurumsal yönetim ilkelerine uygun olarak GÜRYILDIZ’ ı yönetmenin ve geleceğe taşmanın gayretindedir

Güryıldız Tekstil

Copyright © 2018 isinibul.com