İzgi Metal Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi

"Ev İşlerine Yardımcı Bayan" ilanına ait detaylar

Ev İşlerine Yardımcı Bayan Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 185 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 3932

İş Detayları

EV İŞLERİNE (yemek, ütü),

sigara kullanmayan,

Çengelköy civarında oturan

45 yaşını aşmamış Türk bayan alınacaktır.

Şirket tanımı

İzgi Metal Tic. Ve San. Ltd. Şti. 13.01.1997 yılında gerçekleşen kuruluşuyla Metal sektöründe faaliyetine başlamıştır.Firmamız, müşterilerimize zamak külçe, alüminyum külçe, çinko külçe, kurşun külçe, magnezyum külçe hizmeti sunmaktadır. İzgi Metal İstanbul Dökümcüler Sitesinde 1.800 m2'lik alanda ve 21 çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca Rami merkez idare ofisi ve satış ofisinde 7 çalışanı ile faaliyet vermektedir.

Üretimdeki kalite anlayışıyla bünyesinde bulunan 2 indüksiyon ocağı, 5 adet doğalgazlı otomatik dökümlü ergitme ocağı zamak üretimi, 4 pota da alüminyum üretimi için kullanılmaktadır. Konusunda tecrübeli döküm personeliyle 23.000 ton/yıl kapasite zamak külçe alaşımı ve 4.000 ton/yıl kapasite alüminyum külçe ile siz değerli müşterilerimizin döküm sanayisinde kullanımına sunulmaktadır.

Rami merkez idare ofisi ve satış ofisi, ikitelli organize bölgesinde bulunan döküm fabrikasıyla iki ayrı bölgede faaliyet gösteren İzgi Metal Tic. Ve San. Ltd. Şti. saygın hizmet anlayışı ve üretim kalitesinden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize temin zamanını aşmadan, uygun fiyat ve ödeme garantisiyle zamak külçe ve alüminyum külçe sağlamaktadır.

Zamak külçe üretimindeki standart kaliteyi yakalamak amacıyla 2001 yılında kurmuş olduğu analiz ölçüm ve değerlendirme laboratuarı sayesinde siz değerli müşterilerine istenen analizde ve kalitede ürün sunmaktadır.

İzgi Metal Tic. Ve San. Ltd. Şti., 2007 senesinde kalitesini daha da artırmak amaçlı ISO 9001:2000 Belgesi almıştır. Bunu takiben AJA Belgelendirme’nin denetimlerinden geçmiş ve kalitesi her denetim sonunda onaylanmıştır.

İZGİ METAL TİCARET ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Copyright © 2018 isinibul.com