Tuna Matbaacılık San. Ve Tic. A.Ş.

"Ofis Ve Birimlerimize Bayan Çay Ve Temizlik Elemanları Aranıyor" ilanına ait detaylar

Ofis Ve Birimlerimize Bayan Çay Ve Temizlik Elemanları Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu Ankara 268 görüntüleme Bayan  İlan No : 7311

İş Detayları

Şaşmaz'daki tesislerimizde ofis ve birimlerimizin çay ve temizlik işlerini yapabilecek bayan elemanlar alınacaktır

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Tuna Matbaacılık A.Ş. kardeş kuruluşu olan Yıldırım Yayınlarının artan iş hacmini, yüksek kalitede ve zamanında karşılamak amacı ile 1994 yılında kurulmuştur.

1999 yılında Ankara’nın Şaşmaz semtinde 11.000 metre kare arazi üzerine, 8000 metre kare kapalı kullanım alanlı kendi iş yerinin yapımına başlamıştır. 2001 yılının Ağustos ayından bu yana yeni binasında hizmetlerine devam etmektedir.

Yeni iş yerimiz tamamen yayıncılık ve matbaacılık hizmetleri düşünülerek çağdaş bir anlayışla yapılmıştır. Aynı anlayışla makinelerimizin yenilenmesi, teknoloji kullanımı, personel eğitimi, verimlilik ve bunların sonucu olan müşteri memnuniyeti için yeni yatırımlar yapılmaya kesintisiz olarak devam edilmektedir.

Tuna Matbaacılık ders kitabı, kaynak ve test kitapları yayıncılarına en yüksek kalitede, en kısa sürede iş yapmayı hedeflemiştir.


İdari personel dâhil matbaadaki tüm çalışanların sayısı 45 kişidir. Bu sayı, bu büyüklükte üretim kapasitesi olan bir matbaa için yeterli olmaktadır. Bunun nedeni tamamen teknolojiye ve otomasyona yaptığımız yatırımlar ve verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalarımızdır.

Büyük emek ve özenle hazırladığınız yayınları zamanında ve kalite beklentinize cevap verecek biçimde üretmek ve bunu yaparken uygun fiyat politikası ile rekabet edebilmenize katkı sağlamak amacındayız.

Copyright © 2018 isinibul.com