Doğuş Kozmetik Ltd. Şti.

" Temizlik Ve Çay Servisine Erkek Eleman" ilanına ait detaylar

Temizlik Ve Çay Servisine Erkek Eleman Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Asya) 140 görüntüleme Bay  İlan No : 3838

İş Detayları

ACELE Dudullu'daki şirketimize temizlik ve çay servisine erkek eleman aranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK

Şirket tanımı

Doğuş Kozmetik SPA Group, 1992 yılında Güzellik Merkezi İşletmeciliği yaparak sektöre giren bugün ise, dünyada lider Profesyonel Kozmetik markaların temsilciliğinin yanı sıra SPA & Wellness bakım ekipmanları, Medikal Cihazlar alanında da pazar lideri konumunu sürdürmektedir.

Güzellik Merkezi, Wellness & SPA Profesyonel Kozmetik, Ekipman ve Cihazları konusunda sektöründe birçok ilke ve yeniliğe imza atarak çok kısa sürede Türkiye genelinde 800’ü aşkın bayii sayısına ulaşan, 2000 yılından itibaren de büyük yeniliklerle cihaz, ekipman ve kozmetik ithalatı satışına başlamış bir şirkettir. Merkezi Almanya'da bulunan CROSS Baden-Baden GmbH markasının tüm dünya ülkelerine satışını gerçekleştirmektedir. Marka dünya pazarında da liderliğini koruyarak, doğru adımlarla ileriye dönük yatırım geleneğini üretime ve teknolojiye verilen önem ile birlikte, çalışanlarından ve iş ortaklarından aldığı güçle, 25 yıldır başarıyı sürdürülebilir şekilde devam ettirmektedir.

Profesyonel Kozmetik, Medikal Cihazlar ve SPA & Wellness Ekipmanlarında tartışmasız pazar lideri olan Doğuş Kozmetik SPA Group, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere zincir otellere ve butik otellere tam donanımlı hizmet sunmakla birlikte aynı zamanda bir SPA'nın projelendirilip açılışına, açılışı sonrasında işletmeciliğine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ile en yeni, en trend SPA akımlarını, kozmetikte yükselen trendleri ve son teknolojilerini SPA otellerine ve işletmecilerine sunmaktadır.

Copyright © 2018 isinibul.com