Kocaman Triko

"Yemek- Çay Servisine Bayan" ilanına ait detaylar

Yemek- Çay Servisine Bayan Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 209 görüntüleme Bayan  İlan No : 3930

İş Detayları

Topkapı'daki tekstil fabrikamıza yemek dağıtımı ve çay servisi yapacak bayan eleman aranmaktadır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

TARZ COOL, 1994 yılında tekstil sektöründe yeni bir yorum olarak ortaya çıkmış, erkek üst giyimde ülkenin önde gelen üreticilerinin arasında yerini almayı başarmıştır. TARZ COOL markasını ortaya çıkarmadan önce Kocaman Triko adıyla Bayrampaşa’da faaliyet gösteren kuruluş, daha sonra yükselen Merter piyasasında da yerini almıştır. TARZ COOL, kurulduğu günden bu yana kadar Zara, H&M, Tomy Hilfiger gibi birçok dünya devi ile ortak projelerde çalışmış ve bu tecrübesini yükselen profiline yansıtmıştır. Gelinen noktada ihracat yapılmayan kıta kalmamış, 70’den fazla ülkede ürünleri büyük talep görmüştür. Özellikle lojistik açıdan daha avantajlı olan Orta Asya, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde marka bilinirliği açısından ülkenin önde gelen tekstil markalarından biri olmayı başarmıştır.

Dünya standartlarındaki dokuma parkurunda kendi ürünlerini yüzde 100 yerli kaynaklarla üretmeyi amaçlayan TARZ COOL 200’den fazla çalışanı ile triko, gömlek ve hazır giyimde sektörün liderlerinden biri olmayı amaçlamaktadır. Geniş vizyonuyla moda sektöründeki yenilikleri takip ederek, sürekli gelişmeyi sağlamak hedefindedir. Genç ve dinamik bir yönetim kadrosu markanın gelişime açık vizyonuna paralel bir portre çizmektedir.

Beraber çalıştığı kurumları, müşteri olarak değil, TARZ COOL ailesinin  bir parçası olarak gören bir yaklaşımıyla, bu kurumlarla beraber büyümek hedefindedir.

Kocaman Triko

Copyright © 2018 isinibul.com