Murat Ticaret Kablo San. A.Ş

"Eksantrik Pres Operatörleri Aranıyor." ilanına ait detaylar

Eksantrik Pres Operatörleri Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Asya) 73 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 6163

İş Detayları

            EKSANTRİK
PRES  OPERATÖRLERİ
 aranıyor.
BAHÇELİEVLER Kocasinan'daki Otomotiv Yedek Parça üretimi yapan firmamıza;
EN az 2 yıl deneyimli
ASKERLİĞİNİ yapmış.
(Bağcılar, Küçükçekmece, E-5, Güneşli, İkitelli, Soğanlı, Kocasinan civarından)
MAAŞ+ SGK+ Yol+ Yemek.
0.212.503°54°70- 0.541.425°50°50

Şirket tanımı

Murat Ticaret 1969 yılından bu yana otomotiv endüstrisine hizmet veren “KABLO BAĞLANTI FİRMASI” dır. Türkiye’de Genel Müdürlük yapan Murat Ticaret, dünya standartlarında elektrik kablo tesisatı, otomotiv akü kabloları üretmektedir. ve OEM’lere TIER 1 tedarikçisi. Ayrıca Murat, tasarım ve mühendislik dahil, katma değerli üretim hizmetleri sunmaktadır.

Temel bileşenlerin şirket içi üretim kapasitesi, kalite taahhüdü, değişimlere hızlı cevap verme süresi, teknoloji gereksinimlerinin uzmanlığı ve montaj süreci ile çözüm odaklı bir kültüre, sadık ve özverili işgücüne sahip olmakla birlikte maliyet tasarrufu sağlar. Piyasadaki diğerleri üzerinde tercih edilen bir tedarikçi. Avrupa, Çin ve Kuzey Amerika’daki üretim tesisleri, depolar ve müşteri hizmetleri merkezleri için stratejik olarak iyi seçilmiş global lokasyonlarla Murat, aynı zaman diliminde birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Her müşteri benzersizdir ve özel ilgi gerektirir. Murat, bu hizmeti dünya çapındaki her müşteri için “anahtar hesap uzmanları” nı, müşterinin günlük soru, yorum ve istekleriyle 7/24 yakın bir şekilde çalışmak için adayarak adamıştır. Murat ayrıca gerektiğinde yerleşik mühendis desteği sunuyor. Müşterimizin başarısı hedefimizdir!NKARAAT

Copyright © 2018 isinibul.com