Ufuk Damper

"Gazaltı Kaynakçısı" ilanına ait detaylar

Gazaltı Kaynakçısı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 268 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 3737

İş Detayları

GAZALTI Kaynakçısı alınacaktır. Sultangazi. 

Şirket tanımı

1989 yılında Ufuk Damper sanayi sektöründe hizmete başlamıştır.O yıllarda kendini ispatlamak için tek tip damper üretimi yerine çeşitli damper tipleriüretmeye başlamıştı.Günümüzde çeşitli sektör bazında ve çeşitli araç markalarında kaliteli ve gösterişli damperle üretmiştir.Hafriyat ve taşımacılık sektöründe önde gelen Mercedes, Man, Scana ,Ford, Bmc, Hiex ve İvoce gibi araçlarda üretmiş olduğumuz damperler müşteri memnuniyetini yakalamıştır.

Ağır nakliyat sektöründe üretmiş olduğumuz şase üsttü damperlerde engenbeli yol ve arazi şartlarında yük boşaltma sırasında kasis ve virajlarda yatma ve en ufak arızaya sebebiyet vermeyen damperlerimiz müşterilerimiz yüzün güldürmekte ufuk damper ve Personeli olarak gurur duymaktadır.

Yüksek malzeme kalitesinden ödün vermeyen Ufuk Damper 2003 yılı başlarında kendini yenileyip Ufuk Damper San.Ve Tic. Ltd Şti kurmuştur.

Kaliteyi keşfet sloganı ile her zaman müşterilerinin yüzünü güldürmekle kalmayıp misyonumuzu yenileyerek üretim yelpazemizi geniş tutmaya çalışmış ve müşterimizin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeyi çaba göstermiş bulunmaktayız…

Malzeme kalitesi, sağlam işçilik, taahhütlü işlerde en iyi zamanlama, müşteri memnuniyeti ve imalatımızın arkamızda olmamız sayesinde Ufuk Damper olarak üretim kapasitemizi artırmak ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Sağlam ve kaliteli ürünlerinde iddialı olan U.D.S. (Ufuk Damper Sanayi) hafriyat damperi, kum ve mıcır damperi, kaya ve taş damperi, ısıya dayanıklı hardox damperi üretmiş ve müşterilerinin memnuniyetini almıştır. Diğer yandan Kağıt konteynırları dorse damperleri, mikser araçlarının bakımlarına yer vermek müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Yüksek malzeme kalitesinden ödün vermeyen U.D.S. dev kadrosuyla yeniliklerden kaçınmayarak müşterilerine hizmet vermeye ve müşterilerimizin memnuniyetini almaya devam ediyor.

Ufuk Damper

Copyright © 2018 isinibul.com