Genta Makina İnşaat Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Paslanmaz Tank Ve Boru İmalatlarında Çalışacak Montaj Ustaları, Argon Kaynakçıları Alacaktır. " ilanına ait detaylar

Paslanmaz Tank Ve Boru İmalatlarında Çalışacak Montaj Ustaları, Argon Kaynakçıları Alacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu Adana 75 görüntüleme Bay  İlan No : 6276

İş Detayları

Genta Makina Fabrikası ve şantiyeleri için Paslanmaz tank ve boru imalatlarında çalışacak alacaktır. Montaj Ustaları, Argon Kaynakçıları

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı


GENTA MAKİNA; gıda, kimya, petrokimya ve enerji sektöründeki kuruluşlara dizayn, imalat ve montaj alanlarında hizmet veren bir mühendislik firmasıdır. Paslanmaz ve karbon çelikten yapılan imalatlarını, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde kendisine ait  4000 m2 kapalı, 4500 m2 açık alanı ile birlikte toplam 8500 m2 olan tesislerinde uluslararası sertifikalı olarak gerçekleştirmektedir.

 

GENTA MAKİNA'nın asıl hedefi, rekabetçi fiyatlandırma ve standartların belirlediği, spesifik gereklilikleri sağlayarak müşteri memnuniyetini temin etmektir. Bunu, farklı konularda tecrübeli ekipler ve modernize edilmiş otomasyonlu ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir.

 

GENTA MAKİNA, yetkin ve profesyonel kadrosu, uluslararası kabul görmüş mühendislik ve imalat standartları ile çevreye, iş güvenliğine ve kaliteye yönelik duyarlı yaklaşımı ile sektöründe lider firmalara bugüne kadar başarı ile hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir.

Genta Makina İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com