Hidronet Hidrolik San Ve Tic. Ltd. Şti.

"Programlama Bilen Cnc Torna Operatörü Aranıyor. " ilanına ait detaylar

Programlama Bilen Cnc Torna Operatörü Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 88 görüntüleme 25-45 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 6818

İş Detayları

PROGRAMLAMABilen

CNC

TORNAOperatörü.

3yıl deneyimli. İkitelli:

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Hidronet, Makine Yüksek Mühendisi Can Gavridilis ve Makine Mühendisi Hayrettin Uyar ortaklığı ile 2005 yılında kurulmuştur. Bu ortaklığın temeli Vickers markası ile 10 yıl ortak çalışmalarının sonucu ile atılmıştır.

Hidronet: Çelik endüstrisi makineleri, plastik enjeksiyon, hava basınçlı kalıplama, pres, metal enjeksiyon makineleri, türbin regülatörleri, havaalanı yer ekipmanları, hava-uzay test sistemleri ve savunma projeleri konusunda saygıdeğer bir deneyime sahiptir. Son birkaç yıl içerisinde uygulama alanlarını da genişletmeye başlayan Hidronet, artık hidrolik sistem tasarımları, bileşen stokları, manifold bloğu tasarımları, üretim ve sistemleri işletime alma gibi hizmetler de sunmaya başlamıştır.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile  firması olarak verdiğimiz tüm hidrolik proje ve imalat hizmetlerinde sektörün önde gelen güvenilir firmalarından ilk sıralarda yer almaktır.


MİSYONUMUZ

İş çeşitlerimiz , sunduğumuz modern ve teknolojik çözümler ,hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ,profosyönel çalışma disiplinimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak,

Müşterilerimizin ekonomik çıkarlarını gözeterek ,zamanlarına ve haklarına saygı duymak; Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan saygın bir şirket olmak; Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmaktır.

Copyright © 2018 isinibul.com