Dörtler Otomotiv Ltd. Şti.

"Ustalar, Kalfalar, Vasıfsız Elemanlar" ilanına ait detaylar

Ustalar, Kalfalar, Vasıfsız Elemanlar Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 327 görüntüleme Bay  İlan No : 7017

İş Detayları

DÖRTLER Otomotiv'e;
Talaşlı imalat yedek parça seri üretiminde
3 vardiya çalışacak,
Fanuc bilen,
CNC kayar tezgahlarda ayar yapabilecek ustalar,
Takımlandırma ve ofset vermeyi bilen kalfalar ve
Vasıfsız işçiler alınacaktır. 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Dörtler Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. 1974 yılında kurulmuş olup, 2013 yılı itibariyle de Akçaburgaz Esenyurt'daki mevcut tesislerinde, otomotiv ana ve yan sanayi sektörünün gereksinim duyduğu talaşlı imalat gerektiren parçaların üretim ve satış hizmetine devam etmektedir. 

Öncelikle Avrupa Pazarı olmak üzere, tüm yurt dışı pazarlarda ve uluslar arası arenada, her geçen gün daha fazla varlık gösteriyor olmaktan ve oto yedek parça talaşlı imalat sektörüne kazandırdığı kalifiye eleman ve imalat yöntemleriyle de haklı gurur duymaktadır. 

Satışlarının büyük bir bölümü ihracata yönelik olan Dörtler Otomomotiv, Toplam Kalite Yönetimini temel bir yaklaşım olarak görmekte ve kendi bünyesinde hızla geliştirmeye çalışmaktadır. Ürünlere ve üretim süreçlerine uygulanan sürekli iyileştirme ile iç pazarda sahip olunan pazar payının arttırılması ve kalitesini dünya pazarlarına taşımasının çabası içersindedir. 

Dörtler Otomotiv'in misyonu ürün teklifinden, teslimine kadar tüm süreç boyunca, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

DÖRTLER OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

Copyright © 2018 isinibul.com