Starfan Havalandırma Ve Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Fan İmalatda Çalışacak Lise Mezunu Elamanlar Alınacaktır" ilanına ait detaylar

Fan İmalatda Çalışacak Lise Mezunu Elamanlar Alınacaktır Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 149 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 7379

İş Detayları

İkitelli'de Fan üretimi yapan firmamıza imalatda çalışacak Lise mezunu elamanlar alınacaktır. İkitelli civarında oturanlar tercih edilir. 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Kurumsal


Starfan, 2016 yılında sektörde bir çok firmada farklı görevlerde tecrübe edinmiş ve sektöre yenilik katmış girişimci ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur.

Daha önce değişik firmalarda edinmiş olduğu bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini STARFAN çatısı altında birleştirmiştir. Üretim ve satışını yaptığımız havalandırma sistem gereçlerinde, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendimizi yenilemekteyiz.

Hücreli aspiratör, Sığınak santrali, Isı geri kazanım, Aksiyeller, Vantilatörler, Kanal fanları, Jet Fanlar, Çatı fanları, Salyangoz fanlar ve Duman tahliye fanların üretim ve satışında faaliyet göstermektedir.

Firmamız proje ve tekliflere de fiyat vererek sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini en önde tutmak kaliteden ödün vermeden, problemlere uygun maliyetlerle köklü çözümler getirerek, aranan ve aranılan bir firma özelliğine sahibiz.

Satış öncesinde gösterdiği özeni, satış sonrasında da gösteren firmamız, her zaman müşterisinin yanında yer almış ve bundan sonrada almaya devam edecektir.

Copyright © 2018 isinibul.com